Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Fotbal.guru: Vše o fotbale na jednom místě. Přesně tak, jak to chcete mít!

Zelená je tráva a protentokrát nemáme namysli kontroverzní rostlinu, ale pečlivě upravené hřiště, po kterém se prohání dvaadvacet borců. Jejich cíl je jasný. Nakopnout mičudu tak, aby letěla přesně jako řízená střela Tomahawk…. Povedlo se a tribuny skandují jméno svého šampiona. A vy s úsměvem na rtech počítáte, kolik vám vyplatí sázková kancelář. Tohle je fotbal, sportovní fenomén, kterému holduje celý svět.

Kdo neholduje fotbalu, neví, o co přichází…

Fotbal patří mezi nejoblíbenější sporty na světě a kdo se mu nevěnuje aktivně, alespoň se čas od času podívá na atraktivní přenos v televizi. Milují ho muži, ženy i děti. Lidé každého věku, nehledě na náboženství. A pokud mezi milovníku kopané patříte i vy, zbystřete nad novým portálem fotbal.guru, díky kterému proniknete do světa gólů a červených karet ještě hlouběji.

Fotbalový guru ví o kopané úplně všechno

Ale proč se stát pravidelným čtenářem právě tohoto e-zinu? Jednoduše proto, že zde najdete všechny více i méně důležité informace na jednom místě. Redaktoři jsou pilní jako včelky a jako na běžícím páse chrlí články týkající se české Synot ligy, nižších fotbalových soutěží a samozřejmě reprezentace. Na své si však přijdou také fanoušci přespolních soutěží. Je-li ve vašem hledáčku Liga mistrů nebo třeba Premier League, jste na správné adrese.

Fotbalový guru (www.fotbal.guru) nabízí ucelený přehled právě odehraných i blížících se zápasů, čtivý fotbalový bulvárek a v neposlední řadě aktuální výsledky. Pokud vás zajímají životopisy hráčů a tabulky rozhodně si portál přidejte mezi své oblíbené záložky.

Sázíte? Odteď budete sázet ještě úspěšněji

V úvodu zaznělo něco o vašem tiketu. Sázíte? V tom případě nepřehlédněte sekci fotbalové tipy. Čeká zde na vás přehledná tabulka, která je napěchovaná tipy na zápasy. Obsahuje také procentuální předpověď vítěze a tip na přesný výsledek. Zaujalo nás, že úspěšnost těchto tipů je větší než 71 %. Kdo ví, třeba bude váš příští tiket mnohem úspěšnější než ten předchozí…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *