Pamětní mince a medaile jako efektivní reklamní předměty?

Pamětní mince a medaile jako efektivní reklamní předměty?

Hledáte způsob, jak zapůsobit na své klienty či poděkovat svým zaměstnancům za perfektní pracovní výkony? Perfektním prostředkem k jednomu i druhému mohou být pamětní mince či medaile. Originální reklamní předmět s logem vaší společnosti klientům vždy připomene, na koho se mají obrátit. Pracovníkům bude suvenýr připomínat, že na ně zaměstnavatel pamatuje a budou i nadále vyvíjet maximální pracovní nasazení. Otázkou však je, kde takové upomínkové/reklamní předměty hledat. Nebyla ražba mincí a medailí doménou minulých staletí?

Tradiční řemeslo stále žije

Co vás nemá, tradiční ruční výrobou za tepla i studena se někteří z nás zabývají i dnes. Aby také ne, mince a medaile pamětní jsou neskutečně populárním artiklem, o který je stále větší zájem. Pokud vás možnost darovat neobvyklou a atraktivní věc, obraťte se na firmu RAŽBA.CZ. Výrobce nabízí komerční ražbu mincí, medailí, výrobu raznic a prodej krabiček a měšců. Služby využijete i v případě, řadíte-li se mezi vášnivé sběratele historických mincí. Chybí vám poslední kousek do série? Nechte si vyrobit repliku, kterou od originálu nerozeznáte.

Prezentace v dobových kostýmech – zlatý hřeb firemní akce

Společnost RAŽBY.CZ provádí i veřejné prezentace ve stylových historických kostýmech. Taková událost udělá z vaší firemní akce nezapomenutelný zážitek! Více informací najdete na webu razba.cz.

Publikováno: 01. 11. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam