Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Pamětní mince a medaile jako efektivní reklamní předměty?

Hledáte způsob, jak zapůsobit na své klienty či poděkovat svým zaměstnancům za perfektní pracovní výkony? Perfektním prostředkem k jednomu i druhému mohou být pamětní mince či medaile. Originální reklamní předmět s logem vaší společnosti klientům vždy připomene, na koho se mají obrátit. Pracovníkům bude suvenýr připomínat, že na ně zaměstnavatel pamatuje a budou i nadále vyvíjet maximální pracovní nasazení. Otázkou však je, kde takové upomínkové/reklamní předměty hledat. Nebyla ražba mincí a medailí doménou minulých staletí?

Tradiční řemeslo stále žije

Co vás nemá, tradiční ruční výrobou za tepla i studena se někteří z nás zabývají i dnes. Aby také ne, mince a medaile pamětní jsou neskutečně populárním artiklem, o který je stále větší zájem. Pokud vás možnost darovat neobvyklou a atraktivní věc, obraťte se na firmu RAŽBA.CZ. Výrobce nabízí komerční ražbu mincí, medailí, výrobu raznic a prodej krabiček a měšců. Služby využijete i v případě, řadíte-li se mezi vášnivé sběratele historických mincí. Chybí vám poslední kousek do série? Nechte si vyrobit repliku, kterou od originálu nerozeznáte.

Prezentace v dobových kostýmech – zlatý hřeb firemní akce

Společnost RAŽBY.CZ provádí i veřejné prezentace ve stylových historických kostýmech. Taková událost udělá z vaší firemní akce nezapomenutelný zážitek! Více informací najdete na webu razba.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *