Reklama na LED obrazovkách aneb jak efektivně oslovit masy

Reklama na LED obrazovkách aneb jak efektivně oslovit masy

Hledáte dodavatele cenově dostupné projekční a prezentační techniky? Něco bychom pro vás měli. Společnost AVLED s.r.o. se zabývá prodejem, pronájmem, montáží, servisem a pevnými instalacemi audiovizuální prezentační projekční techniky a LED obrazovek a v neposlední řadě vám může nabídnout profesionální vybavení prezentační místnosti nebo sálu a to včetně řídícího systému. AVELED je spolehlivý partner pro všechny pořadatele kulturních, firemních a sportovních akcí, výstav a veletrhů, módních přehlídek a promo akcí. Z pestré nabídky služeb si jistě vyberete i vy.

Světelná reklama na velkoplošné LED obrazovce

AVLED s.r.o. vám prozradí, jaké jsou současné možnosti v oblasti světelné reklamy. Ostrý obraz a perfektní zvuk, který zaujme i na větší vzdálenost a to i za denního světla. Klasické statické nápisy jsou out mezi moderní reklamou neobstojí. Neupoutají pozornost a nejsou zdaleka tak efektivní jako LED reklamy. Díky světelné reklamě můžete navíc obsah neustále aktualizovat. Mezi absolutní špičku venkovní světelné reklamy patří velkoplošné LED obrazovky, které vám mohou na frekventovaných místech přinést spoustu nových zákazníků. AVLED je instaluje v rámci celé České republiky i na Slovensku.

Vybavování prezentačních místností a sálů

Specialitou AVLED je vybavování prezentačních místností a sálů a nabízí komplexní služby, které zahrnují prodej i pronájem obrazovek a displejů, projektorů, projekčních ploch a pláten, ozvučení, řídících systémů a veškerého příslušenství v podobě 3D brýlí, lamp, držáků projektorů apod. Díky AVLED budete prezentovat produkty a služby na nejvyšší úrovni a vaše konference a semináře budou pro účastníky mnohem atraktivnější. Mezi největší výhody spolupráce s profesionály z AVLED nepatří jen špičková audiovizuální prezentační a projekční technika, ale především nadstandardní servis a letité zkušenosti. V případě této brněnské společnosti se můžete spolehnout na to, že vám doporučí vhodné řešení a bude k vám přistupovat individuálně. I díky tomu bude vaše budoucí forma prezentace mnohem úspěšnější než ta stávající.