Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Microsoft Office 365 umožňuje nepřetržitý přístup k dokumentům

První software Microsoft Office spatřil světlo světa v roce 1995 a od té doby patří mezi nejoblíbenější kancelářské balíčky, které využívají uživatelé na celém světě. Balíček aplikací lze zakoupit v mnoha balících, pří čemž aplikace se liší v závislosti na typu verze. V roce 2011 vypustil Microsoft novou verzi produktu, který je využívá stále populárnější technologii cloud. Díky ní jsou aplikace dostupné téměř odkudkoliv.

Spravujte svou agendu odkudkoliv

Microsoft Office 365 obsahují notoricky známý textový procesor Word, tabulkový procesor Excel, program na vytváření poznámek OneNote a nástroj na tvorbu prezentací PowerPoint. Ke svým dokumentům mají uživatelé přístup z každého zařízení s připojením k internetu. Kromě osobních počítačů s OS Windows a Macintosh také z iPhonu, Blackberry a všech mobilních telefonů se systémem Android a Symbian. Chcete-li si službu vyzkoušet, můžete tak učinit zcela zdarma – Microsoft nabízí všem zájemcům bezplatnou zkušební verzi, kterou si mohou stáhnout přímo z jejich webu.

Levné a spolehlivé řešení od ROOT IT

Pokud vás Microsoft Office 365 zaujal a rádi byste si ho zakoupili, využijte lákavou nabídku od ROOT IT PROFFESIONAL TEAM. Sadu aplikací tak můžete získat za velmi nízkou cenu a navíc se v případě zájmu nechat zaškolit. Další informace najdete na webu http://www.root-it.cz.