Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nepropásněte svou šanci na vlastní bydlení

Přemýšlíte nad tím, že se přestěhujete do vlastního bydlení, ale nemáte po ruce dostatek finančních prostředků? Zažádejte o hypotéku! Úrokové sazby jsou nyní na rekordním minimu a pohybují se lehce na 3 %. Jestli byla někdy vhodná chvíle pro hypotéční úvěr, tak právě nyní. Pokud již hypotéku čerpáte a blížíte se ke konci fixačního období, zvažte možnost refinancování a ušetříte až několik desítek tisíc korun, v závislosti na výši úvěru.

Blížíte se ke konci fixačního období? Refinancujte!

Nečekejte na to, až vám banka oznámí novou sazbu pro další fixační období a začněte se zajímat o konkurenční nabídky hypotéky hned teď. Šance, že vám stávající banka ponechá úroky ve stávající výši, nebo je dokonce sníží, je naprosto minimální. I přesto, že dodržujete splátkový kalendář, můžete počítat s navýšením. Refinancování hypotéky je přitom mnohem jednodušší, než si myslíte. Stačí se obrátit na odborníky z FBO.cz (Finanční Broker Online) a nebudete se muset o nic starat. Vyplníte online formulář a dohodnete se na termínu osobní schůzky. Obdržíte návrh refinancování hypotéky a bude-li se vám možná úspora zamlouvat, podepíšete smlouvu. Zbytek zařídí FBO.

Chtějte tu nejvýhodnější hypotéku

Vraťme se však k situace, že o hypotéku teprve chcete požádat. I v tomto případě se může obrátit na FBO a získat mnohem výhodnější podmínky. Výši splátek vám pomůže vypočítat hypotéka kalkulačka, kterou najdete na FBO.cz.

Hypotéka je často jediná možnost, jak se bez čekání dostat k vlastnímu bydlení. Nepropásněte ji!