Nepropásněte svou šanci na vlastní bydlení

Nepropásněte svou šanci na vlastní bydlení

Přemýšlíte nad tím, že se přestěhujete do vlastního bydlení, ale nemáte po ruce dostatek finančních prostředků? Zažádejte o hypotéku! Úrokové sazby jsou nyní na rekordním minimu a pohybují se lehce na 3 %. Jestli byla někdy vhodná chvíle pro hypotéční úvěr, tak právě nyní. Pokud již hypotéku čerpáte a blížíte se ke konci fixačního období, zvažte možnost refinancování a ušetříte až několik desítek tisíc korun, v závislosti na výši úvěru.

Blížíte se ke konci fixačního období? Refinancujte!

Nečekejte na to, až vám banka oznámí novou sazbu pro další fixační období a začněte se zajímat o konkurenční nabídky hypotéky hned teď. Šance, že vám stávající banka ponechá úroky ve stávající výši, nebo je dokonce sníží, je naprosto minimální. I přesto, že dodržujete splátkový kalendář, můžete počítat s navýšením. Refinancování hypotéky je přitom mnohem jednodušší, než si myslíte. Stačí se obrátit na odborníky z FBO.cz (Finanční Broker Online) a nebudete se muset o nic starat. Vyplníte online formulář a dohodnete se na termínu osobní schůzky. Obdržíte návrh refinancování hypotéky a bude-li se vám možná úspora zamlouvat, podepíšete smlouvu. Zbytek zařídí FBO.

Chtějte tu nejvýhodnější hypotéku

Vraťme se však k situace, že o hypotéku teprve chcete požádat. I v tomto případě se může obrátit na FBO a získat mnohem výhodnější podmínky. Výši splátek vám pomůže vypočítat hypotéka kalkulačka, kterou najdete na FBO.cz. Hypotéka je často jediná možnost, jak se bez čekání dostat k vlastnímu bydlení. Nepropásněte ji!

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: hypotéka | hypotéka kalkulačka | hypotéky