Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Minar s.r.o. – opravdový specialista na hydroizolace

Najít renomované odborníky, kteří se pohybují v oblasti hydroizolací staveb jako ryba ve vodě, není jednoduché. Tím spíš, vyžadujete-li komplexní servis, případně i odborné semináře a přednášky. Hydroizolace je poměrně široký pojem a v praxi se dělá na několik různých typů, které se využívají v jednotlivých částech stavby. Kvalitu však v žádném případě nepodceňujte – voda je živel, který se může na objektu velmi rychle negativně podepsat.

Abychom vám hledání specialistů na hydroizolace usnadnili, představíme vám společnost Minar s.r.o., jejímž základním pilířem je zajištění služeb subjektům provádějícím vodotěsné izolace staveb. Co může nabídnout právě vám?

Společnost Minar se zabývá prodejem hydroizolačních materiálu a kompletních izolačních systémů pro povlakové hydroizolační technologie. Vzhledem k tomu, že je plně nezávislá na jakémkoliv výrobci, může pružně reagovat na požadavky montážních firem. Trvale spolupracuje s předními techniky a českými zakladateli fóliových systémů.

Nabídka produktů je velmi pestrá a najdete v ní hydroizolační fólie, asfaltové pásy, poplastované plechy, technické textilie, bitumetanovou těsnící hmotu a spoustu dalších materiálů, bez kterých se při realizaci hydroizolace neobejdete. Samozřejmostí je i nářadí a náhradní díly. Mezi dlouhodobé klienty patří stavební firmy, ale také koncoví spotřebitelé.

V úvodu jsme zmínili, že společnost Minar nepatří mezi obyčejné prodejce materiálů. Mimo to totiž pořádá odborná školení a semináře, kterých se účastní projekční kanceláře a investoři. Máte-li zájem o bližší informace ohledně sortimentu, rozhodně nepropásněte svou příležitost.

Rozhodnete-li se spolupracovat právě se společností Minar, získáte stabilního a spolehlivého partnera, který se přizpůsobí vašim potřebám. Garancí kvality a vysoké míry odbornosti budiž množství odborných certifikátů. Další informace najdete na www.hydroizolace-minar.cz.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *