Mít tak doma vlastní wellness...A proč ne!

Mít tak doma vlastní wellness...A proč ne!

Kdo z nás si občas s potěšením nedopřeje některou z uvolňujících procedur ve wellness centru? Dnešní doba je velmi uspěchaná a bez pořádné relaxace bychom jen těžko zvládali tempo, které nám nemilosrdně nastavuje. Ani občasná návštěva wellness centra však není řešením. Nachází-li se navíc v sousedním městě, často raději zůstaneme doma, než abychom museli vážit dlouhou cestu. Nebylo by proto mnohem jednodušší mít své malé soukromé wellness doma? Hydromasážní vany se stávají nezbytnou součástí moderní domácnosti a není jediný důvod, proč byste si jednu nemohli pořídit i vy.

Nechte se unést do víru relaxace

Masážní vany jsou ideálním prostředkem pro intenzivní relaxaci po náročném dni. Důmyslná skladba trysek zaručuje perfektní masáž všech problémových partií a maximální uvolnění. Masáží vašeho těla ovšem hydroterapie nekončí. Pobyt ve vířivce je prospěšný nejen ztuhlým a bolavým svalům, ale i psychice. Jen si to představte – symfonii masážních trysek doplňuje aromaterapie a vaše nejoblíbenější muzika. To všechno a ještě mnohem více luxusní vířivky s přehledem zvládnou. V těch větších se můžete vykoupat společně se svým partnerem a prožít nezapomenutelné romantické chvíle. Šampaňské a zářivá vodní hladina, kterou jemně podbarvuje LED osvětlení, se postarají o příjemnou atmosféru.

Toužíte po luxusní whirlpoolce? Víme, kde ji seženete!

Zasnili jste se? V tom případě otevřete oči dokořán a vydejte se hledat whirlpoolku, která vám splní všechna vaše tajná přání. Dost možná ji najdete právě u firmy Aquamarine Spa, která patří k nejvýznamnějším českým dovozcům vířivých van a bazénů, ale také saun a wellness produktů. Svou činností se zabývá již od roku 1997 a specializuje se pouze na vysoce kvalitní produkty renomovaných firem. Skvělým příkladem jsou vířivky Sundance Spas, které se honosí titulem světové technologické a designové špičky. Prohlédnout si je můžete na webu aquamarinespa.cz nebo na „živo“ v pražském showroomu.

Publikováno: 05. 02. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: luxusní vířivky | sundance spas | vířivka | vířivky | whirlpoolky