Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Zřiďte si digitální podpis a nebudete muset běhat po úřadech

Chcete si ušetřit spoustu času? Čas je nejdražší veličina a všechno, co vede k jeho úspoře se počítá. Možná by se vám hodil elektronický podpis, který je stále populárnější a ušetříte díky němu spoustu času s běháním po úřadech. Vyřizování administrativních záležitostí patří k nepříjemným povinnostem, které se vždy snažíme co nejvíce odložit. Nejde to však donekonečna.

Pokud netušíte, co to elektronický podpis je, tak vězte, že se jedná o uvedení identifikačních údajů autora do elektronicky zpracovaného dokumentu. Možná si říkáte, jak se dá autenticita takového podpisu ověřit. Samozřejmě nedá. Tedy pokud za elektronický podpis nepovažujete takzvaný zaručený elektronický podpis. Ten je díky dohledu a kryptografických metod třetí strany autentický.

 

Mnoho lidí si momentálně pořizuje elektronický podpis kvůli komunikaci s orgány veřejné správy a to zejména v oblasti daní či různých správních řízeních.Pokud však chcete komunikovat se státní správou prostřednictvím elektronického podpisu, budete potřebovat takzvaný kvalifikovaný certifikát.

 

Veškeré informace a opravdu obsáhlý popis jednotlivých termínů, které se týkají digitálního podpisu naleznete na digitalni-podpis.cz. Zde si rovněž můžete zřídit digitální podpis. Za velmi výhodnou cenu. Zřízení elektronického podpisu není jednoduché, s pomocí expertů, kteří se v problematice vyznají ho získáte snadno.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *