Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Mobilní skladové haly šetří podnikatelům kapsy

Mobilní haly představují ideální řešení při optimalizaci firemních nákladů za skladové či výrobní prostory a to nejen v krátkodobém, ale i dlouhodobém časovém horizontu. Mezi hlavní výhody patří rychlá montáž a možnost individuálního přizpůsobení aktuálním potřebám. Využití nachází nejen v průmyslu, ale i diametrálně odlišných odvětvích. Setkáváme se s nimi co by s mobilními hangáry či stájemi pro koně a s oblibou je využívají i archeologové, co by dočasné přístřeší tam, kde zrovna provádí vykopávky. Hledáte-li způsob, jak ušetřit, možná je využijete i vy.

Zaměřili jsme se na montované haly, které vyrábí společnost Diamant Expo s.r.o. Ta nabízí nejen výrobu na zakázku, ale i také pronájem již hotových hal. Chlubí se hned několika přednostmi:

  • velmi rychlá a jednoduchá výstavba, která se provádí pod odborným dohledem
  • individuální rozmístění oken, dveří a vrat dle požadavků klienta
  • několik variant opláštění (PVC plachta, PVC trapézový plast, trapézový plech, ISO sandwich panel)
  • pestrá škála vybavení (vytápění, klimatizace, osvětlení…)
  • profesionální servis kdykoliv k dispozici

Proč si vybrat haly od Diamant Expo?

Diamant Expo nabízí několik produktových řad. Vybrat si můžete od malých stanů až po velkommetrážní skladovací haly. Jedná se o výrobky světoznámé společnosti Röder, pro niž je Diamant Expo výhradním zástupcem. Röder je specialista na řešení mobilních zastřešovacích systémů, které šetří čas i finance klientů po celém světě. Mezi další nesporné výhody patří možnost takřka okamžitého zastřešení prodejního, skladovacího či výrobního prostoru, minimální administrativní nároky a okamžitá reakce prodejce. Ten má k k dispozici mnoho typů stanů a hal skladem a je schopen je okamžitě dodat. Další informace najdete na webu mobilni-sklady.cz.