Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Prodej bytů v lokalitě Šlapanice – toužíte po atraktivním bydlení v blízkosti Brna i vy?

Trendem posledních let je migrace do větších měst a zřejmě vás nepřekvapí, že v kurzu není jen Praha, ale také Brno. Moravská metropole toho má opravdu hodně co nabídnout a láká především mladé lidí. Brno, to je dostatek pracovních příležitostí, směsice kultury a zábavy a samozřejmě i velmi příjemné prostředí. Okolí Brna je okouzlující a pokud jste se v něm vzhlédli i vy a zajímáte se o aktuální nabídky na prodej bytů, něco bychom pro vás měli. Jak by se vám líbilo bydlet v bezprostřední blízkosti centra a zároveň daleko od všeho ruchu? Přesně to totiž nabízí bytový komplex ve Šlapanicích.

Byty Šlapanice ocení i nejnáročnější

Prodej bytů v Brně je velmi pestrý a zvýšenému zájmu se netěší jen bytové jednotky v centru, ale také na okraji města. Příkladem budiž zmíněné byty ve Šlapanicích, kde momentálně vzniká nový unikátní projekt pro milovníky moderního bydlení. Pokud jsou vaše nároky vysoké a nesmíříte se se zavedeným standardem, jistě vás projekt zaujme.

Brno – Šlapanice představují ideální mix toho, co od bydlení vyžadujeme. Bytový projekt Byty Šlapanice – Brněnská pole, zde rozhodně nevyrostl náhodou a kombinuje příjemnou lokalitu v těsné blízkosti přírody s dostupností do centra města. Pro budoucí nájemníky to znamená jediné – doma budou v nerušeně odpočívat, ale nic jim nebrání v tom, aby kdykoliv vyrazili do středu dění. Nové byty nejsou vhodné jen pro rodiny s dětmi a starší páry, ale také pro mladší ročníky, které dokáží ocenit harmonické prostředí.

Nadstandardní výbava a spousta prostoru

V současné době je v plném proudu prodej bytů 1+kk, 2+kk a 3+kk, které se chlubí nadstandardním vybavením a vzdušným dispozičním členěním. Váš nový domova se ponese v duchu prostoru, čistoty a kvalitních materiálů – a tak by to přece mělo být, nebo ne? Další informace o nových bytech ve Šlapanicích najdete na www.brnenskapole.cz.