Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Prodej bytů v lokalitě Šlapanice – toužíte po atraktivním bydlení v blízkosti Brna i vy?

Trendem posledních let je migrace do větších měst a zřejmě vás nepřekvapí, že v kurzu není jen Praha, ale také Brno. Moravská metropole toho má opravdu hodně co nabídnout a láká především mladé lidí. Brno, to je dostatek pracovních příležitostí, směsice kultury a zábavy a samozřejmě i velmi příjemné prostředí. Okolí Brna je okouzlující a pokud jste se v něm vzhlédli i vy a zajímáte se o aktuální nabídky na prodej bytů, něco bychom pro vás měli. Jak by se vám líbilo bydlet v bezprostřední blízkosti centra a zároveň daleko od všeho ruchu? Přesně to totiž nabízí bytový komplex ve Šlapanicích.

Byty Šlapanice ocení i nejnáročnější

Prodej bytů v Brně je velmi pestrý a zvýšenému zájmu se netěší jen bytové jednotky v centru, ale také na okraji města. Příkladem budiž zmíněné byty ve Šlapanicích, kde momentálně vzniká nový unikátní projekt pro milovníky moderního bydlení. Pokud jsou vaše nároky vysoké a nesmíříte se se zavedeným standardem, jistě vás projekt zaujme.

Brno – Šlapanice představují ideální mix toho, co od bydlení vyžadujeme. Bytový projekt Byty Šlapanice – Brněnská pole, zde rozhodně nevyrostl náhodou a kombinuje příjemnou lokalitu v těsné blízkosti přírody s dostupností do centra města. Pro budoucí nájemníky to znamená jediné – doma budou v nerušeně odpočívat, ale nic jim nebrání v tom, aby kdykoliv vyrazili do středu dění. Nové byty nejsou vhodné jen pro rodiny s dětmi a starší páry, ale také pro mladší ročníky, které dokáží ocenit harmonické prostředí.

Nadstandardní výbava a spousta prostoru

V současné době je v plném proudu prodej bytů 1+kk, 2+kk a 3+kk, které se chlubí nadstandardním vybavením a vzdušným dispozičním členěním. Váš nový domova se ponese v duchu prostoru, čistoty a kvalitních materiálů – a tak by to přece mělo být, nebo ne? Další informace o nových bytech ve Šlapanicích najdete na www.brnenskapole.cz.