Mobilní skladové haly šetří podnikatelům kapsy

Mobilní skladové haly šetří podnikatelům kapsy

Mobilní haly představují ideální řešení při optimalizaci firemních nákladů za skladové či výrobní prostory a to nejen v krátkodobém, ale i dlouhodobém časovém horizontu. Mezi hlavní výhody patří rychlá montáž a možnost individuálního přizpůsobení aktuálním potřebám. Využití nachází nejen v průmyslu, ale i diametrálně odlišných odvětvích. Setkáváme se s nimi co by s mobilními hangáry či stájemi pro koně a s oblibou je využívají i archeologové, co by dočasné přístřeší tam, kde zrovna provádí vykopávky. Hledáte-li způsob, jak ušetřit, možná je využijete i vy.

Zaměřili jsme se na montované haly, které vyrábí společnost Diamant Expo s.r.o. Ta nabízí nejen výrobu na zakázku, ale i také pronájem již hotových hal. Chlubí se hned několika přednostmi:

  • velmi rychlá a jednoduchá výstavba, která se provádí pod odborným dohledem
  • individuální rozmístění oken, dveří a vrat dle požadavků klienta
  • několik variant opláštění (PVC plachta, PVC trapézový plast, trapézový plech, ISO sandwich panel)
  • pestrá škála vybavení (vytápění, klimatizace, osvětlení...)
  • profesionální servis kdykoliv k dispozici

Proč si vybrat haly od Diamant Expo?

Diamant Expo nabízí několik produktových řad. Vybrat si můžete od malých stanů až po velkommetrážní skladovací haly. Jedná se o výrobky světoznámé společnosti Röder, pro niž je Diamant Expo výhradním zástupcem. Röder je specialista na řešení mobilních zastřešovacích systémů, které šetří čas i finance klientů po celém světě. Mezi další nesporné výhody patří možnost takřka okamžitého zastřešení prodejního, skladovacího či výrobního prostoru, minimální administrativní nároky a okamžitá reakce prodejce. Ten má k k dispozici mnoho typů stanů a hal skladem a je schopen je okamžitě dodat. Další informace najdete na webu mobilni-sklady.cz.

Publikováno: 28. 11. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: mobilní haly | mobilní skladové haly | skladové haly