Chorvatsko je stále atraktivní

Chorvatsko je stále atraktivní

Na vrcholky našich pohoří sotva dosedly první sněhové vločky a vy už máte sbaleno na další letní dovolenou? Inu, pokud máte po kapsách desítky tisíc a vyrážíte někam do tropů, proč ne. Komu by se chtělo trávit zimní měsíce s rampouchem u nosu, když se může válet někde v Karibiku...V případě, že sice sbaleno máte, ale rozpočet vám exotiku nedovolí, nevěšte hlavu. Kufry vám sice ještě pár měsíců zůstanou ležet ladem někde ve skříní, ovšem pak si své volno užijete i přesto, že jste na dovolenou neušetřili astronomickou částku. Nevěříte?

Proč jezdit k přehradě, když můžete na Jadran

Levná dovolená ještě nemusí nutně znamenat pobyt ve stanu na přehradě. S trochou štěstí se za pár korun podíváte i k moři a zažijete nezapomenutelné chvíle, které si budete chtít napřesrok zase zopakovat. Ale k věci – kde že se nachází ona země zaslíbená, která nabízí až příliš mnoho muziky za pár Euro? Oficiální evropskou měnu si klidně nachystat můžete, ovšem vhodnější budou kuny. Hádáte správně, vaše vysněná dovolená 2013 by mohla být na Jadranu. Chorvatsko sice nepředstavuje vrchol originality, ovšem nabízí vše, co by měla mít plnohodnotná dovolená pro rodinu, stejně jako sportovně založené jedince.

Líná či aktivní dovolená? Stačí si vybrat

Ať už si chcete na dovolené odpočinout a celý den se jen tak nečinně válet po pláži, nebo si své volno naopak užít aktivně, v Chorvatsku si přijdete na své. Pěkné a udržované pláže k lenošení přímo vybízí a jakmile nachytáte dostatek bronzu, jednoduše na sebe navlečete potápěčské vybavení a vydáte se na průzkum místní podmořské flóry. Patříte-li k jedincům, kteří si nedokáží představit dovolenou bez svého jízdního kola, rozhodně ho nenechávejte doma – najdete zde množství cyklostezek vedoucích přes malebné chorvatské vesničky, ale i drsné hory.

Chcete-li se do Chorvatska podívat opravdu levně, využijte některou z mnoha lákavých nabídek od cestovní kanceláře ADRIALAND. Touroperátor je uznávaným specialistou na pobyty u Jadranu a to nejen v Chorvatsku, ale také Itálii, Černé hoře a Slovinsku. Své budoucí ubytování Chorvatsko si můžete rezervovat přímo na webu adrialand.com již nyní a vyhnout se tak beznadějně vyprodaným termínům.

Publikováno: 23. 11. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam