Mobily už nejsou to co bývaly

Mobily už nejsou to co bývaly

Mobilní telefony už dávno nejsou horkou novinkou a výdobytkem moderní techniky, ale naopak nepostradatelným pomocníkem, bez kterého si nedokážeme představit den. Ještě před patnácti lety si je mohli dovolit jen ti movitější, dnes je nosí po kapsách malí školáci. Monochromatický display už nějaký ten pátek odpočívá v muzeu a leckterý mobil je vybaven čočkou, která snímá kvalitnější fotografie, než levné kompaktní foťáky. Doba se zkrátka mění a mobilní telefony jakbysmet. Vybíráte-li v současné době nový telefon, ale neorientujete se v pestré nabídce modelů, pravděpodobně oceníte několik tipů, podle kterých je se radno řídit.

Telefon či multimediální centrum?

Předtím, než se pustíte do hledání ideálního mobilu, byste si měl ujasnit, co od přístroje vlastně čekáte. Potřebujete mobil pouze na to, abyste volali a psali SMS zprávy? V tom případě vaše investice nepřesáhne patnáct set korun. I v této cenové relaci jsou totiž kvalitní mobilní telefony, které vám udělají skvělou službu. V případě, že od mobilu čekáte něco víc, než jen občasné hovory a textovky, budete muset sáhnout do hlouběji o kapsy. Ne však o moc – mobilní telefony s celou řadou užitečných funkcí se dají pořídit již od dvou tisíc korun. Skutečná legrace však začíná o pár tisíc výše. Chcete-li si užít pořádnou porci zábavy, tedy poslouchat oblíbenou hudbu, sledovat nejnovější filmy a brouzdat po internetu, vsaďte na některý z chytrých telefonů (tzv. smartphone).

Chcete ušetřit? Kupte si telefon přes internet

Ceny mobilních telefonů jsou na internetu mnohem nižší, než v kamenných prodejnách. Ne každý prodejce však nabízí přístroje, které byly určeny pro českou distribuci. Pokud chcete mít jistotu, že vám domů dorazí kvalitní mobil s českým rozhraním, nakupujte v prověřeném e-shopu 1m.cz. Ten nabízí  nejen prodej mobilních telefonů, ale i  příslušenství, bez kterého se zkrátka neobejdete. V nabídce jsou mobilní telefony všech cenových kategorií a na své si tak přijdou příznivci jednoduchých a praktických mobilů, stejně jako fanoušci do nejmodernějších technologií.

Publikováno: 26. 07. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: chytré telefony | levné telefony | mobil | mobilní telefony | smartphone