Osobní makléř Peter Lacek: Lepší volba než realitka

Osobní makléř Peter Lacek: Lepší volba než realitka

Chcete koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost a víte, že na to sami nestačíte? Na druhou stranu však máte špatné zkušenosti s realitními kancelářemi, což vás od spolupráce odrazuje... Tak proč neoslovíte někoho, kdo nepracuje pro realitku, ale pro zákazníky? Přesně tímto motem se řídí nezávislý realitní makléř Peter Lacek, který nabízí kvalitní služby pro Benešovsko, Posázaví, Prahu a Prahu – Západ. Proč byste se měli s důvěrou obrátit právě na tohoto privátního makléře a v čem jsou jeho služby lepší než služby běžné realitní kanceláře? Odpovědi se dozvíte v následujících řádcích...

Kdo je Peter Lacek?

Peter Lacek působí na trhu s realitami od roku 2005. Po prvních zkušenostech v menší realitce se vydal jiným směrem a začal nabízet kvalitnější a profesionálnější služby. Zakládá si na individuálním přístupu a klientelu si pečlivě vybírá. Je precizní, věnuje své práci maxim času a nabízí široké spektrum služeb – pronájem a prodej všech typů nemovitostí, právní služby, inzerci, správu cizího majetku a poradenství. Garancí kvality budiž kladné reference ze strany klientů a skutečnost, že celá řada majitelů nemovitostí spolupracuje s Petrem Lackem kontinuálně několik let. Osobní realitní makléř Peter Lacek je členem sdružení Realitní komora České Republiky a aktivně působí jako poradce k dotazům ohledně nemovitostí v různých magazínech u nás i na Slovensku. Je k dispozici nonstop a pracuje také o víkendech. Je-li to technicky možné, rád vám pomůže ve kteroukoliv hodinu. Nechcete-li ztrácet čas, využijte možnost podání nabídky online.

Kolik vás bude spolupráce stát? O polovinu méně než obvykle

Na závěr jsme si nechali informaci o výši provize, která potěší každého, kdo tvrdí, že spolupráce s realitními makléři je příliš nákladná. Peter Lacek si totiž bere pouze 3% provizi namísto obvyklých 6 %. Tak co vy na to? Potřebujete spolehlivého profesionála, který dá do spolupráce veškerou energii? Další informace najdete na www.reality-lacek.cz.

Publikováno: 09. 05. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: osobní realitní makléř | privátní makléř