Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Skartaci nevyužívaných dokumentů nepodcěňujte

Prakticky každá společnost nebo veřejná instituce disponuje mnoha dokumenty, v nichž je obsažena spousta citlivých údajů. Tyto dokumenty musí po určitou dobu archivovat, ale poté, co pozbudou využití, musí být zlikvidovány. A to tak, aby je již nikdo nemohl vyžívat, tedy s ohledem na maximální bezpečnost dat. Jediným efektivním způsobem je skartace, kterou však v případě většího objemu archivovaných dokumentů není možné provést kancelářským skartovacím přístrojem. Potýkáte-li se s podobným problémem i vy, máme pro vás řešení. Využijte služby společnost REISSWOLF, která se České republice zabývá likvidací dokumentů již od roku 1996.

Společnost REISSWOLF má v oblasti skartace dokumentů bohaté zkušenosti. Se skartací začala v roce 1985 a jen zanedlouho získala významné zakázky pro několik hamburských bank a pojišťoven. Zákazníci byli se službami firmy natolik spokojeni, že se její jméno brzy rozkřiklo po celém Německu. V současné době patří je v oboru skartování vůbec nejvýznamnějším hráčem a stejné úspěchy slaví i v zahraničí. Je aktivní ve Francii, Itálii, Dánsku, Holandsku, Švýcarsku a dalších evropských zemích. A jen tak pro zajímavost – již v roce 1989 sít poboček REISSWOLF skartovala na 55 tisíc tun dat, což odpovídá asi 40 milionům tehdejších marek.

Neměli bychom zapomínat a ni na další mezník, otevření nového závodu v Kralupech nad Vltavou. Provoz je zajímavý tím, že patří mezi nejmodernější svého druhu a všechny výrobní procesy podléhají vysokému ekologickému standardu.

Vraťme se však k tomu, co vás zajímá nejvíce, a to jak vypadá průběh skartace samotné. Té předchází konzultace a navržení nejoptimálnějšího řešení. Po vypracování individuální nabídky následuje samotná likvidace a to jak dokumentů, tak datových nosičů. Potřebujete-li se zbavit pevných disků, bude vám vyhověno. O jejich likvidaci se postará velkokapacitní drtič. O dopravu se starat nemusíte a nakládka bude provedena na vámi určeném místě. A v případě potřeby můžete využít také speciálních bezpečnostních kontejnerů.

O bezpečí svých dat se v případě společnosti REISSWOLF bát nemusíte. Zaměstnanci jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a můžete se proto spolehnout na profesionalitu a diskrétnost. Více informací získáte na webu www.reisswolf.cz.