Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Skartaci nevyužívaných dokumentů nepodcěňujte

Prakticky každá společnost nebo veřejná instituce disponuje mnoha dokumenty, v nichž je obsažena spousta citlivých údajů. Tyto dokumenty musí po určitou dobu archivovat, ale poté, co pozbudou využití, musí být zlikvidovány. A to tak, aby je již nikdo nemohl vyžívat, tedy s ohledem na maximální bezpečnost dat. Jediným efektivním způsobem je skartace, kterou však v případě většího objemu archivovaných dokumentů není možné provést kancelářským skartovacím přístrojem. Potýkáte-li se s podobným problémem i vy, máme pro vás řešení. Využijte služby společnost REISSWOLF, která se České republice zabývá likvidací dokumentů již od roku 1996.

Společnost REISSWOLF má v oblasti skartace dokumentů bohaté zkušenosti. Se skartací začala v roce 1985 a jen zanedlouho získala významné zakázky pro několik hamburských bank a pojišťoven. Zákazníci byli se službami firmy natolik spokojeni, že se její jméno brzy rozkřiklo po celém Německu. V současné době patří je v oboru skartování vůbec nejvýznamnějším hráčem a stejné úspěchy slaví i v zahraničí. Je aktivní ve Francii, Itálii, Dánsku, Holandsku, Švýcarsku a dalších evropských zemích. A jen tak pro zajímavost – již v roce 1989 sít poboček REISSWOLF skartovala na 55 tisíc tun dat, což odpovídá asi 40 milionům tehdejších marek.

Neměli bychom zapomínat a ni na další mezník, otevření nového závodu v Kralupech nad Vltavou. Provoz je zajímavý tím, že patří mezi nejmodernější svého druhu a všechny výrobní procesy podléhají vysokému ekologickému standardu.

Vraťme se však k tomu, co vás zajímá nejvíce, a to jak vypadá průběh skartace samotné. Té předchází konzultace a navržení nejoptimálnějšího řešení. Po vypracování individuální nabídky následuje samotná likvidace a to jak dokumentů, tak datových nosičů. Potřebujete-li se zbavit pevných disků, bude vám vyhověno. O jejich likvidaci se postará velkokapacitní drtič. O dopravu se starat nemusíte a nakládka bude provedena na vámi určeném místě. A v případě potřeby můžete využít také speciálních bezpečnostních kontejnerů.

O bezpečí svých dat se v případě společnosti REISSWOLF bát nemusíte. Zaměstnanci jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a můžete se proto spolehnout na profesionalitu a diskrétnost. Více informací získáte na webu www.reisswolf.cz.