Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

N.KO: Špičkové nářadí na obrábění kovů

Najít spolehlivého dodavatele špičkového nářadí na obrábění kovů není snadné. Potýkáte-li se v současné době právě s tímto problémem, máme pro vás řešení. Ušetřete si starosti a čas a vyberte si za svého partnera renomovanou firmu N.KO s.r.o., která své výrobky exportuje do 40 zemí na celém světě. Česká společnost je na trhu již 15 let a její aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum produktů. V následujících odstavcích vám představíme pásové brusky a magnetické vrtačky – nepostradatelné pomocníky, bez kterých se neobejdete při montáži ocelových konstrukcí.

Magnetické vrtačky pro vrtání do ocelových konstrukcí

Vrtání přesných otvorů do ocelové konstrukce není snadné. Pro běžné nástroje jde o neřešitelný úkol, ale pro magnetické vrtačky hračka. Díky robustnímu podstavci s integrovaným elektromagnetem snoubí výhody ruční a stojanové vrtačky. Některé magnetické vrtačky jsou navíc velmi kompaktní (viz. magnetická vrtačka ALFRA ROTABEST PICCOLO). Ať už si však nakonec vyberete libovolný nástroj z produktové řady ALFRA ROTABEST, nebudete litovat. V nabídce najdete vrtačky do průměru až 120 mm, a to v různých cenových relacích.

magneticka-vrtacka

Ruční a stacionární pásové brusky „Pásovec“

Vrtání máme za sebou. Ale možná by se vám hodila také nová pásová bruska. I v tomto ohledu má N.KO co nabídnout – ruční a stacionární pásové brusky Pásovec se vyznačují perfektním poměrem kvality a ceny. Výrobce ročně prodá stovky kusů jen u nás a na Slovensku. Pásové brusky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, adekvátním výkonem a dobrou ergonomií (viz. ruční pásová bruska a leštička Pásovec 40v).

pasova-bruska

Co dodat závěrem? N.KO slaví úspěchy i na zahraničních trzích a své portfolio nástrojů neustále doplňuje o nové modely. Na ucelený přehled se můžete podívat na www.nko.cz, kde najdete veškeré technické specifikace jednotlivých modelů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.