N.KO: Špičkové nářadí na obrábění kovů

N.KO: Špičkové nářadí na obrábění kovů

Najít spolehlivého dodavatele špičkového nářadí na obrábění kovů není snadné. Potýkáte-li se v současné době právě s tímto problémem, máme pro vás řešení. Ušetřete si starosti a čas a vyberte si za svého partnera renomovanou firmu N.KO s.r.o., která své výrobky exportuje do 40 zemí na celém světě. Česká společnost je na trhu již 15 let a její aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum produktů. V následujících odstavcích vám představíme pásové brusky a magnetické vrtačky – nepostradatelné pomocníky, bez kterých se neobejdete při montáži ocelových konstrukcí.

Magnetické vrtačky pro vrtání do ocelových konstrukcí

Vrtání přesných otvorů do ocelové konstrukce není snadné. Pro běžné nástroje jde o neřešitelný úkol, ale pro magnetické vrtačky hračka. Díky robustnímu podstavci s integrovaným elektromagnetem snoubí výhody ruční a stojanové vrtačky. Některé magnetické vrtačky jsou navíc velmi kompaktní (viz. magnetická vrtačka ALFRA ROTABEST PICCOLO). Ať už si však nakonec vyberete libovolný nástroj z produktové řady ALFRA ROTABEST, nebudete litovat. V nabídce najdete vrtačky do průměru až 120 mm, a to v různých cenových relacích. magneticka-vrtacka

Ruční a stacionární pásové brusky "Pásovec"

Vrtání máme za sebou. Ale možná by se vám hodila také nová pásová bruska. I v tomto ohledu má N.KO co nabídnout – ruční a stacionární pásové brusky Pásovec se vyznačují perfektním poměrem kvality a ceny. Výrobce ročně prodá stovky kusů jen u nás a na Slovensku. Pásové brusky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, adekvátním výkonem a dobrou ergonomií (viz. ruční pásová bruska a leštička Pásovec 40v). pasova-bruska Co dodat závěrem? N.KO slaví úspěchy i na zahraničních trzích a své portfolio nástrojů neustále doplňuje o nové modely. Na ucelený přehled se můžete podívat na www.nko.cz, kde najdete veškeré technické specifikace jednotlivých modelů.

Publikováno: 31. 03. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: magnetická vrtačka | magnetické vrtačky | pásové brusky