Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Líbilo by se vám bydlet v Beverly Hills?

O luxusním bydlení v Beverly Hills, nejlépe poblíž Brendy a Dylana, si nejspíš můžete nechat zdát. Pokud se vám na účtě nepovalují desítky milionů, budete se muset spokojit s luxusním bydlením v Praze na Barrandově. Nový projekt od developerské skupiny Crestyl však není žádným kompromisem, ale naopak důvodem, proč se do přestěhovat právě do hlavního města. Pokud jste měli o Praze pochybnosti a vadil vám ruch velkoměsta nebo naopak špatná dostupnost, hoďte obavy za hlavu a pojďte se s námi podívat, jak se žije na Barrandov Hills. Přesně tak totiž zní název velmi zajímavého developerského projektu.

Barrandov Hills uspokojí single i rodiny s dětmi

Barrandov Hills patří mezi nejatraktivnější nové byty v Praze a nabízí skvělé zázemí nejen pro lidi žijící jako single, ale i pro rodiny s dětmi. Komplex se nachází na svahu s výhledem na Prokopské údolí a je situován tak, aby vyhovoval všem vašim požadavkům. Jste single a hledáte útulné a cenově přijatelné bydlení? Právě pro vás jsou na Barrandově připraveny byty 1+kk. Máte početnou rodinu a vaše současné bydlení je vám malé? Přestěhujte se do nejvyššího patra, největší z bytů je pro vás jako stvořený, ale pozor, abyste se v 5+kk neztratili. Samozřejmostí jsou nadstandardní architektonické prvky, jako je šatna, pracovna a podobně.

Bydlení v přírodě a s centrem na dosah ruky

Bydlení v unikátním komplexu Barrandov Hills je vhodné každého, kdo touží po klidné a příjemné lokalitě. Jen co by kamenem dohodil je Chuchelské údolí, které vybízí ke každodenním procházkám s dětmi. Pokud milujete kulturní život a nedokážete si to představit bez onoho pověstného pražského crkotu, máte to do centra jen 15 minut. Je jen na vás, zda to vezmete po Jižní spojce, nebo se spolehnete na městskou hromadnou dopravu. O exkluzivitě bydlení na Barrandově hovoří fakt, že bylo nominováno na cenu Best of Realty 2008. Hledáte-li byty na prodej Praha, určitě by vás neměl nechat projekt od skupiny Crestyl chladnými.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *