Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Na co si dát pozor při přípravě Silvestrovského večírku

Silvestrovský večírek je „velká věc“. Aby ne, jde přece o akci, v rámci které se loučíme s uplynulým rokem a bujaře oslavujeme příchod nového. Pokud jste si vzali přípravu party a chcete hostům vytřít zrak perfekcionismem v každé směru, nepřestávejte číst. Prozradíme vám několik základních pilířů, bez nich závěr roku na pevných základech nepostavíte.

Dostatek kvalitního alkoholu

Co dodat k prvnímu bodu? Silvestr se dá prožít (nebo spíše „přežít“) i střízlivě, ale drtivá většina lidí si jej bez kapky alkoholu nedokáže představit. Nabídněte proto hostům kvalitní moky, ze kterých je nebude bolet hlava po pár hltech. A vsadíte-li na plastové skleničky na víno či jiné nápoje, vyhnete se nepříjemným okamžikům, kdy někdo z přítomných zasype koberec střepy.

Určitě by nemělo chybět ani nealko. K častým přešlapům patří přemíra alkoholu a nedostatek minerálek, limonád či jiných nealkoholických nápojů.

Vhodně zvolené jídlo

Zapomeňte na klasiku v podobě chlebíčků – anebo je připravte, ale zároveň ostatní oslňte světovějším pohoštěním. Možností, jak potěšit chuťové pohárky přítomných hostů, je víc než dost (stačí trochu zagooglit) a dobrý hostitel nepohrdne příležitostí ukázat, že v kulinářství vyzná. Na stole by neměly chybět jednohubky všeho druhu, slané pochoutky ani sladké dezerty. A nezapomeňte na zlatý hřeb večera v podobě hlavního jídla.

Stoly se nemusí prohýbat, ale jídla by mělo být dost, a to včetně bezmasých pokrmů. Určitě se vám budou hodit termo misky a vaničky – udrží jídlo teplé a nebude třeba jej dohřívat.

Stylová hudba

Kdy jindy protančit večer než právě na Silvestra? S výběrem hudebních šlágrů buďte opatrní a zaměřte se na fláky, které se líbí většině. Svůj hudební vkus dejte protentokrát stranou – důležité je, aby si zatrsali ostatní. Nevíte-li si s výběrem rady, inspirujte se na YouTube, kde najdete hotové playlisty.

Doprovodný program

Vhodně zvolená společenská hra dokáže rozproudit zábavu a prolomit ledy. Anebo máte jinou představu o průběhu silvestrovské party? Možností je víc než dost, svědomitý pořadatel by měl mít v rukávu pár es. Dobrou volbou jsou hry jako Activity, Twister či karaoke. Ke hře vám mohou posloužit i zdánlivě obyčejné papírové kelímky – opravdu neznáte hry jako pivní tenis (beer pong) nebo otoč kelímek?

Tematická party je vždy lepší

Uspořádáte-li silvestrovskou párty na určité téma (např. Velký Gatsby, hollywoodské celebrity, party v bílém, oslava na tropickém ostrově…), ušetříte si tím spoustu starostí. Hosté se dostaví v kostýmech či ve specifických outfitech a o zábavu bude postaráno, aniž byste je museli do něčeho tlačit.

Nezbývá než popřát, ať se vám silvestrovská party podaří. A vše nejlepší do nového roku!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.