Mobilní aplikace Sazka sklidila u sázejících úspěch

Mobilní aplikace Sazka sklidila u sázejících úspěch

Patříte k těm, kteří pravidelně pokouší své štěstí? Sázíte-li Sportku, Keno, Euromiliony nebo jiné hry, které provozuje Sazka, pak by ve vašem chytrém telefonu neměla chybět nová aplikace od společnosti Anywhere. Umí toho opravdu hodně a v Appstore patří k nejstahovanějším aplikacím vůbec. Začátkem léta se držela na úctyhodné třetí příčce v žebříčku nejoblíbenějších aplikací k dnešními dni si ji stáhlo více než 100 tisíc uživatelů. Zajímá vás, co aplikace Sazka umí a proč byste si ji měli stáhnout i vy?

Co je to Sazka aplikace?

Nová Sazka aplikace je perfektní pomocník pro každého, kdo si chce zkontrolovat výsledky losování her od Sazky (např. Sportka, Euromiliony, Keno, Šťastných deset atd.). Umí toho ale mnohem více, například lokalizovat nejbližší Sazka terminály ve vašem okolí, upozornit na blížící se losování a v neposlední řadě obsahuje historii již proběhlých losování a další zajímavé statistiky. V nejnovější verzi navíc přibyla možnost skenování čárkového kódu na tiketu – stačí ho vyfotit a obratem se dozvíte, jestli je váš tiket výherní. Mobilní aplikace Sazka vzbudila pozitivní ohlasy u uživatelů, ale podle slov Pavla Předoty, project managera společnosti Anywhere, také pozornost ostatních sázkovek. I ty následně kontaktovaly vývojáře z Anywhere s tím, aby pro ně naprogramovali podobnou aplikaci.

Kdo je Anywhere?

Společnost Anywhere s.r.o. patří k velmi úspěšným developerům mobilních aplikací a v minulosti s ní spolupracovaly např. Česká pošta, Česká pojišťovna, Raiffeisen bank, Komerční banka, ING a celá řada dalších významných subjektů.

Chcete vlastní mobilní aplikaci?

Anywhere za své iOS a Android aplikace pravidelně sklízí prestižní ocenění a nedávno k nim přidala velmi zajímavý startup. Nese název Adam a umožňuje tvorbu vlastních mobilních aplikací v intuitivním rozhraní, bez nutnosti znalosti programovacího jazyka. Stačí zaplatit malý poplatek a můžete si sami vytvořit mobilní aplikaci, která může mít podobu firemní prezentace, fotogalerie, rezervačního systému apod. Mezi známé osobnosti, které si systém pro tvorbu mobilních aplikací nemohou vynachválit, patří např. DJ UWA. Chcete se dozvědět více? Koukněte se na www.adamapp.cz.

Publikováno: 20. 07. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: aplikace sazka | sazka aplikace