V každém klukovi dřímá velký závodník

V každém klukovi dřímá velký závodník

Zařadit jedničku a za méně, než pět sekund překonat hranici sta kilometrů v hodině. Alespoň jednou za život usednout do supersportu za několik milionů. Projet se vozem, který vydrží téměř vše, po měsíční krajině. Každý malý kluk (a kolikrát i holka) má svůj motoristický sen, který se většinou velmi brzy rozplyne. Místo klíčků od několikasetkoňové bestie se spokojí s lidovou Fábií, která se sice s Lamborghini nedá srovnat, ale na druhou stranu tolik nežere. Nedá se nic dělat, ne každý má to štěstí, že se řízení silných vozů stane jeho profesí a jediný kontakt s rychlými koly tak umožní televize, případně občasná účast v diváckém obecenstvu někde na amatérské really.

Vánoce, čas splněných přání

Pokud jste se v tom našli, nezoufejte. Ještě není nic ztraceno a to zejména teď, v čase vánočním. Kdy jindy si splnit svá dětská přání, než právě na Boží hod? Nebudeme vám nic nalhávat, opravdové Porsche na vás před domem pravděpodobně čekat nebude, ovšem věrná napodobenina v menším měřítku se v krabici pod stromeček vleze. Řeč samozřejmě není o ničem jiném, než o populárních RC modelech. Věrné to kopie skutečných vozů nabízí obrovskou porci zábavy a to nejen pro malé, ale i dospělé řidiče. Neskutečné jízdní vlastnosti a vysoká maximálka vás chytí a už nepustí. Mají-li však být zážitky zpoza ovladače dokonalé, budete muset vybírat velmi opatrně a zaměřit se na opravdu kvalitní RC modely.

RC modely od specialisty

Obrovský výběr modelů najdete i v e-shopu peckamodel.cz, který provozuje známý prodejce modelů a maket Pecka Modelář s.r.o. Společnost funguje již od roku 1990 a za tu dobu otevřela šest kamenných prodejen. Chcete-li si své modely na dálkové ovládání osahat, případně si nechat poradit od odborníků, zvažte osobní návštěvu. Máte-li s výběrem modelů zkušenosti, bude pro vás pohodlnější právě nákup online.

V e-shopu natrefíte na klasické RC modely aut (od věrných napodobenin silničních vozů až po futuristicky vyhlížející kousky), motorky, tanky, traktory, lodě, vznášedla a další tradiční i netradiční stroje. Navíc si můžete vybrat z velkého množství příslušenství a náhradních dílů, literatury, plastikových a sběratelských modelů, autodráh a dalších parádních věcí, díky kterým budou Vánoce ještě veselejší. Splňte si alespoň částečně své dětské sny a začněte se věnovat něčemu, co vás bude bavit.

Publikováno: 23. 11. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: modely aut na dálkové ovládání | rc lodě | rc modely | rc motorky | rc příslušenství