Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

V každém klukovi dřímá velký závodník

Zařadit jedničku a za méně, než pět sekund překonat hranici sta kilometrů v hodině. Alespoň jednou za život usednout do supersportu za několik milionů. Projet se vozem, který vydrží téměř vše, po měsíční krajině. Každý malý kluk (a kolikrát i holka) má svůj motoristický sen, který se většinou velmi brzy rozplyne. Místo klíčků od několikasetkoňové bestie se spokojí s lidovou Fábií, která se sice s Lamborghini nedá srovnat, ale na druhou stranu tolik nežere. Nedá se nic dělat, ne každý má to štěstí, že se řízení silných vozů stane jeho profesí a jediný kontakt s rychlými koly tak umožní televize, případně občasná účast v diváckém obecenstvu někde na amatérské really.

Vánoce, čas splněných přání

Pokud jste se v tom našli, nezoufejte. Ještě není nic ztraceno a to zejména teď, v čase vánočním. Kdy jindy si splnit svá dětská přání, než právě na Boží hod? Nebudeme vám nic nalhávat, opravdové Porsche na vás před domem pravděpodobně čekat nebude, ovšem věrná napodobenina v menším měřítku se v krabici pod stromeček vleze. Řeč samozřejmě není o ničem jiném, než o populárních RC modelech. Věrné to kopie skutečných vozů nabízí obrovskou porci zábavy a to nejen pro malé, ale i dospělé řidiče. Neskutečné jízdní vlastnosti a vysoká maximálka vás chytí a už nepustí. Mají-li však být zážitky zpoza ovladače dokonalé, budete muset vybírat velmi opatrně a zaměřit se na opravdu kvalitní RC modely.

RC modely od specialisty

Obrovský výběr modelů najdete i v e-shopu peckamodel.cz, který provozuje známý prodejce modelů a maket Pecka Modelář s.r.o. Společnost funguje již od roku 1990 a za tu dobu otevřela šest kamenných prodejen. Chcete-li si své modely na dálkové ovládání osahat, případně si nechat poradit od odborníků, zvažte osobní návštěvu. Máte-li s výběrem modelů zkušenosti, bude pro vás pohodlnější právě nákup online.

V e-shopu natrefíte na klasické RC modely aut (od věrných napodobenin silničních vozů až po futuristicky vyhlížející kousky), motorky, tanky, traktory, lodě, vznášedla a další tradiční i netradiční stroje. Navíc si můžete vybrat z velkého množství příslušenství a náhradních dílů, literatury, plastikových a sběratelských modelů, autodráh a dalších parádních věcí, díky kterým budou Vánoce ještě veselejší. Splňte si alespoň částečně své dětské sny a začněte se věnovat něčemu, co vás bude bavit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *