I těhotenské oblečení podléhá módním trendům

I těhotenské oblečení podléhá módním trendům

Některé ženy se na těhotenské bříško vyloženě těší, ale pro jiné je představa, že si na sebe nebudou moct obléknout své oblíbené outfity, strašná. Ať už patříte do té či oné skupiny, ubezpečujeme vás, že se nemáte čeho bát. Současná nabídka těhotenského oblečení je totiž velmi pestrá a navíc podléhá nejnovějším trendům. Doby, kdy byly těhulky odsouzeny k nepříliš atraktivním hadříkům, jsou dávno ty tam. Buďme však trochu konkrétnější – co mezi nastávajícími maminkami momentálně „letí“?

Vhodně zvolené barvy jsou základ

Těhotenství by mělo být jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. A to je pádný důvod k tomu, abyste na pár měsíců zapomněla na zažité standardy a začala nosit nápadité těhotenské oblečení. Pestrobarevné kombinace a abstraktní vzory působí vesele a pozitivně. Navíc mají i další výhodu – opticky skryjí skutečnou velikost bříška, což ocení dámy, které si připadají příliš rozměrně. tehotenska-moda Naopak si dejte pozor na proužky, a to především u kalhot. Vodorovné pruhy opticky rozšiřují a předpokládáme, že po takovém efektu netoužíte.

Co nosit?

Klasikou budiž pohodlná trička a halenky. Ty by ve vašem těhotenském určitě neměly chybět, nicméně udělejte si dost místa na trendy tuniky. Jsou velmi komfortní a navíc je můžete nosit doma i ve společnosti. Zkombinujte je s džínami nebo legínami – výsledkem budiž dokonalý outfit, za který sklidíte spoustu chvály. Těhotenské tuniky jsou k mání v elegantních i „funky“ provedeních. Můžete je střídat podle nálady a příležitosti. Renesanci zažívají také těhotenské lacláče, které se nejčastěji vyrábí z rifloviny, bavlněného plátny a manšestru. Nic pohodlnějšího zřejmě nenajdete, tedy alespoň v sortimentu kalhot. Komfortem lacláčům konkurují těhotenské sukně s pružným bavlněným pásem v oblasti bříška. tehotenske-laclace

Oblečte se podle současných trendů

Chcete-li se přesvědčit na vlastní oči o tom, že i těhotenská móda má své kouzlo, koukněte se na aktuální nabídku známého e-shopu www.tehotenske-zbozi.cz. Prodejce nabízí široké spektrum těhotenského oblečení všeho druhu. Zboží pochází z EU a ceny jsou velmi příznivé. Není na co čekat, ukažte svému okolí, jak vypadá stylová těhulka!

Publikováno: 22. 03. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: těhotenská móda trendy | těhotenské oblečení trendy