Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Na hory za přírodou a luxusem? Ubytujte se v roubence v Koutech nad Desnou

V souvislosti s horami a luxusem se většině milovníků přírody okamžitě vybaví Alpy. Ale proč jezdit daleko, když máme zmíněnou kombinaci na dosah ruky? Stačí se vydat do Jeseníků a ubytovat se ve čtyřhvězdičkovém areálu Annaberg, který se nachází v malebném prostředí Koutů nad Desnou (součást obce Loučná nad Desnou v okrese Šumperk). A když budete chtít, můžete sem dojet i vlakem. Možná trochu symbolicky zde končí regionální trať železnice. V každém případě se připravte na nevšední zážitek – areál nabízí velmi komfortní zázemí a současně hostům zprostředkovává bezprostřední kontakt s přírodou.

České hory vás uchvátí

Škoda, že jste to nevěděli dříve. České hory sice nejsou tak majestátní jako alpské masivy, ale přesto jsou neobyčejně krásné. Navíc dostupné, a to jak finančně, tak z hlediska dojezdové vzdálenosti.

Až poprvé nasajete čerstvý vzduch a zaposloucháte se do řeky Hučivé Desné, okamžitě pochopíte, proč je ubytování Kouty nad Desnou vyhledávaným místem, na které si lidé přijíždí vyčistit hlavu od každodenních útrap.


Jako za „starých časů“, ale se vším luxusem

Proč se ubytovat v roubenkách Annaberg? Vyhlášených penzionů, chat a apartmánů je v Jeseníkách poměrně dost, ale žádné se nechlubí tak jedinečnou atmosférou. Uzavřený komplex dvou roubených chalup disponuje vířivkou, saunou, bazénem a dalšími službami, díky kterým si dovolenou užijete plnými doušky s celou rodinou. Zda si rezervujete celou roubenku či areál, nebo jen separovanou část některého z objektů, je na vás.

A kdy do Koutů nad Desnou vyrazit? Na jaře, v létě, na podzim i v zimě. V okolí je stále co dělat – na své si přijdou především milovníci lyžování, cykloturistiky a pěší turistiky. Nudit se však nebudete ani v případě, že rádi navštěvujete turistické zajímavosti. Podrobnosti a možnost online rezervace najdete na www.roubenkyannaberg.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.