Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Dodejte své reklamě třetí rozměr – ocení to vaši zákazníci i obchodní partneři

Přemýšlíte nad tím, jak své prodejně nebo kanceláři dodat punc originality? Omrzel vás klasický vývěsní štít nebo nálepka na výloze a toužíte po něčem opravdu luxusním? Po něčem, co kolemjdoucí upoutá na první pohled a zvýší povědomí o vaší firmě? V tom případě vsaďte na 3D světelnou reklamu, která v současné době určuje trendy. Prostorová reklama neupoutá jen potencionálního zákazníka, ale zapůsobí i na obchodní partnery. Její možnosti jsou velmi rozsáhlé a rozhodně se neomezují jen na jednoduché nápisy. Vyrobit lze takřka vše od loga až po složitou grafiku z mnoha druhů materiálů.

Zúročte patnáct let zkušeností v reklamě

Chcete-li aby stál výsledek za to, obraťte se na profesionály, kteří mají s výrobou světelné reklamy zkušenosti a sledují aktuální trendy. Najdete je v brně, kde působí pod hlavičkou grafického studia ART REKLAMA. Specialisté na trhu působí více než 15 let a nabízí kompletní servis, který spočívá převzetím grafického návrhu až po finální instalaci. Studio primárně působí v Brně a okolí, ale reklamu (ať už světelnou, nebo jakoukoliv jinou) je schopno dodat kamkoliv. Vraťme se však k samotné prostorové reklamně.

Vaše logo může být vidět ve dne i v noci

Zmínili jsme, že reklamy 3D nejsou limitovány tvarem a velikostí. Díky moderní technologii nepředstavuje problém ani výroba atypických rozměrů z materiálů jako je plexisklo, dibond, plast či polystyren. Ty nejluxusnější a zároveň nejodolnější reklamy jsou ovšem vyráběny z nerezu. Všechny materiály lze nechat nalakovat do libovolné barvy. Chcete-li, aby byla reklama ještě výraznější a byla nepřehlédnutelná ve dni i v noci, zvolte prosvětlení technologií LED. Vysokých nákladů za elektřinu nebo životnost diod se opravdu bát nemusíte. LEDky jsou velmi úsporné a vydrží svítit celé roky.

Způsob, jakým se před zákazníky a partnery prezentujete, je stejně důležitý jako kvalita služeb a zboží, které nabízíte. Nechcete-li zůstat krok za konkurencí, dejte o sobě vědět právě prostřednictvím světelné reklamy Brno. Zkušení grafici s vámi prokonzultují váš návrh, případně ho vytvoří za vás. Na studio ART REKLAMA se můžete spolehnout i v případě záručního a pozáručního servisu. Další informace a galerii realizovaných prací najdete na webu www.artreklama.cz.