Recenze beneGEN4: Nejlepší kloubní výživa na trhu?

Recenze beneGEN4: Nejlepší kloubní výživa na trhu?

Bolesti kloubů a s tím související kloubní výživa patří mezi hojně diskutovaná témata. Potíže tohoto charakteru se však netýkají pouze lidí vyššího věku, ale také sportovců, kteří své klouby nadměrně fyzicky zatěžují. Specifickou skupinu tvoří lidé s poškozenými klouby v důsledku nehody. Všichni však mají něco společného – pokud není kloub poškozený nevratně, lze opravit kloubní výživou s hydrolyzátem kolagenu. V rámci dnešní recenze vám představíme potravinový doplněk stravy beneGEN4, který obsahuje vysokou dávku hydrolyzátu, ale také další účinné složky.

Kloubní výživa pomáhá, ale záleží na receptuře

Máte-li ve svém okolí někoho, koho také pronásleduje nepříjemná bolest kloubů, zeptejte se ho na zkušenosti s kloubními přípravky. Budou-li negativní, nenechte se odradit. Pravdou je, že zdaleka ne všechny výrobky obsahují doporučenou minimální dávku hydrolyzátu kolagenu. Není se čemu divit, že uživatelé nezaznamenají žádnou citelnou změnu k lepšímu. I proto je vhodné investovat do kvalitní kloubní výživy beneGEN4, která obsahuje 4000 mg hydrolyzátu kolagenu v jediné denní dávce. Dle odborníků je požadované minimální množství během prvního měsíce užívání 2000 – 3000 mg. Konkurenční výrobky obsahují citelně nižší množství a je tedy nutné spolykat několik tabletek – i v tom se beneGEN4 liší, protože má formu prášku, který se zamíchá do pití. benegen

Co je to ten hydrolyzát kolagenu?

Bylo by vhodné objasnit, co je zač ona „zázračná“ složka beneGEN4 (a dalších podobných přípravků). Kolagenní hydrolyzát je nejdůležitější bílkovina, která se v lidském organismu nachází. Je stavebním kamenem kostí, vazů a šlach, kůže a chrupavky. Díky této složce jsou zmíněné části lidského těla pevné a pružné. Lidské tělo si vyrábí kolagenní hydrolyzát z aminokyselin, které přijímá z proteinů obsažených v mase, bílku, tvarohu a dalších potravinách. V průběhu času však organismus stárne a přestává živiny vstřebávat efektivně. Tím se ztrácí schopnost regenerace a dochází k degeneraci kloubů. A právě v tomto momentě přichází do hry kvalitní kloubní výživa, bez které se klouby, chrupavky a pokožka neobejdou.

Je beneGEN4 skutečně nejlepší kloubní výživa na trhu?

BeneGEN4 bezesporu patří k absolutní špičce a mimo vysokého obsahu hydrolyzátu kolagenu obsahuje také další účinné látky jako: kyselina hylaurunová – v mezibuněčné hmotě na sebe váže vodu a má antioxidační účinky vitamin C – podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí, pokožky, chrupavek, dásní a zubů extrakt z červené řepy – antioxidační účinky L-Leucin – důležitá složka, která podporuje funkci kolagenního hydrolyzátu sukralóza – umělé sladidlo, díky kterému mohou doplněk stravy beneGEN4 užívat také diabetici

Proč do sebe ládovat tabletky, když si můžete dopřát osvěžující nápoj?

I v tomto ohledu je doplněk stravy na podporu kloubů lepší než konkurence. Balení neobsahuje tobolky, ale prášek, ze kterého si uživatel umíchá nápoj s osvěžující ovocnou chutí. Jde o mnohem příjemnější formu příjmu, která navíc podporuje pitný režim – jeho dodržování je při problémech s pohybovým aparátem důležité. A co je nejlepší? V beneGEN4 nejsou obsaženy žádné látky zatěžující trávení. Co dodat závěrem? Snad jen to, že doplněk stravy – kloubní výživu beneGEN4 můžete užívat také z preventivních důvodů (doporučená dávka je 1 sáček denně). Při počínajících potížích nebo akutních problémech pak 2 sáčky denně po dobu alespoň dvou měsíců. Chcete-li se o produktu dozvědět další informace, případně si ho objednat a vyzkoušet, pokračujte na www.benegen.cz. Prodejní cena není nikterak závratná a balení s 30 sáčky pořídíte za 389 Kč. Zdá se vám to jako vysoká částka za úlevu a celkové zlepšení vaší pohybové soustavy?