Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Na nákupech v online drogerii: Více než 20 000 položek za neodolatelné ceny

Na pohodlné nakupování oblečení, letenek nebo třeba zájezdů online jsme si zvykli velmi rychle, ale stále jsou věci, pro které musíme vážit cestu do kamenných prodejen. Většinou jde drogistické o zboží, které se na internetu neprodává na každém rohu a když už na něj narazíme, není příliš levné. Ale je to skutečně tak? Našli jsme online drogerii, ve které seženete opravdu široké spektrum zboží, na které jinde nenatrefíte. Pohodlně se usaďte a udělejte si s námi krátkou virtuální prohlídku e-shopu vmd-drogerie.cz!

Žádná „no name“ firma, ale společnost s mnohaletou tradicí

Pokud jen neradi nakupujete u prodejců, o kterých ještě nedávno nebylo slechu ani vidu, potěší vás, že firma VMD Drogerie existuje již od roku 1991. Zkratka VMD znamená „velkoobchod, maloobchod, drogerie“, což přesně vystihuje její činnost. Nabízí ucelený sortiment kosmetiky, parfémů, ale také drogistické zboží, hygienické, úklidové a čistící prostředky. V neposlední řadě také průmyslovou chemii, malířské a natěračské hmoty a autokosmetiku.

Místo, kde nakoupíte pohodlně a ušetříte spoustu peněž

VMD Drogerie si během své letité působnosti vybudovala stabilní zázemí a díky přímým dodávkám od výrobců garantuje mimořádné příznivé ceny. Prodává pouze originální a vysoce kvalitní zboží, které si můžete objednat pěkně z pohodlí domova na www.vmd-drogerie.cz nebo vyzvednout osobně na některé z mnoha kamenných poboček. Ale proč byste to dělali, když jsou ceny tak nízké a při nákupu nad 3 000 Kč nebudete muset platit poštovné? Navíc se můžete těšit na pravidelné letákové a akční ceny.

Ve VMD Drogerii seženete i dárky

Co dodat závěrem? Nechcete-li ztrácet čas nákupem v kamenných obchodech, udělejte to chytře a vyberte si z více než 20 000 položek. A abychom nezapomněli, VMD drogerie prodává také originální dárky všeho druhu a spoustu věcí pro dům a zahradu. Něco nám říká, že od teď už budete klasické nákupy běžného zboží provádět pouze online…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *