Nakupování 2.0 díky Kupi.cz a mobilní aplikaci

Nakupování 2.0 díky Kupi.cz a mobilní aplikaci

Pokud vás baví nakupování, pravděpodobně jste se již s portálem Kupi.cz setkali a možná ho pravidelně využíváte. Že ne? Pak byste to měli rychle napravit, protože nikde jinde nenajdete tolik slev a akcí pod jednou střechou. Server vám může – a to bez nadsázky – ušetřit tisíce korun měsíčně a desítky tisíc za rok.

Seznamte se s největším letákovým portálem

Český portál Kupi.cz patří od roku 2014 do rodiny Seznam.cz, a tak není divu, že je v mnoha směrech před konkurencí. Jedná se o největší službu svého druhu – nabízí slevové a letákové akce z prodejen, supermarketů a hypermarketů z celé ČR. Samozřejmě zdarma, a navíc s mnoha atraktivními bonusy. Díky Kupi.cz ušetříte spoustu času, protože nebudete muset listovat v letácích. Akce a slevové nabídky jsou vždy aktuální a z obsáhlé databáze si můžete označit zboží, o kterém vás bude server pravidelně informovat.

S mobilní aplikací budete vždy v obraze

Mobilní aplikace Kupi se stane vašim nejlepším přítelem pro nakupování. Doma si vytvoříte nákupní seznam a v prodejnách ho budete mít vždy po ruce. Samozřejmě do něj budete moct kdykoliv přidat další položky, případně si zkontrolovat výhodnost cen u regálů. S mobilní aplikací si kdykoliv prohlédnete akční nabídky ze stovek aktuálních letáků. To vše přehledně v kategoriích a u jednotlivých obchodů. Intuitivní vyhledávání šetří čas a vždy se díky němu dopátráte výsledku. Letáky si navíc můžete ukládat a prohlížet si je v offline režimu. Tím však výčet funkcí nekončí. Aplikace Kupi je natolik pokročilá, že umožňuje také skenování čárového kódu zboží a následné vyhledání akcí. Skvělým pomocníkem je i hlídač akčních nabídek – upozorní vás vždy, když se objeví sleva, na kterou čekáte. A v přehledech obchodů najde všechny potřebné informace o otevíracích dobách. Potřebujete snad vědět něco dalšího? Všechny potřebné informace a tipy, jak při nakupování ušetřit nemalou částku, najdete na www.kupi.cz.

Publikováno: 25. 03. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: akční letáky | kupi.cz | letáky online | mobilní aplikace | slevy