Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nakupování 2.0 díky Kupi.cz a mobilní aplikaci

Pokud vás baví nakupování, pravděpodobně jste se již s portálem Kupi.cz setkali a možná ho pravidelně využíváte. Že ne? Pak byste to měli rychle napravit, protože nikde jinde nenajdete tolik slev a akcí pod jednou střechou. Server vám může – a to bez nadsázky – ušetřit tisíce korun měsíčně a desítky tisíc za rok.

Seznamte se s největším letákovým portálem

Český portál Kupi.cz patří od roku 2014 do rodiny Seznam.cz, a tak není divu, že je v mnoha směrech před konkurencí. Jedná se o největší službu svého druhu – nabízí slevové a letákové akce z prodejen, supermarketů a hypermarketů z celé ČR. Samozřejmě zdarma, a navíc s mnoha atraktivními bonusy.

Díky Kupi.cz ušetříte spoustu času, protože nebudete muset listovat v letácích. Akce a slevové nabídky jsou vždy aktuální a z obsáhlé databáze si můžete označit zboží, o kterém vás bude server pravidelně informovat.

S mobilní aplikací budete vždy v obraze

Mobilní aplikace Kupi se stane vašim nejlepším přítelem pro nakupování. Doma si vytvoříte nákupní seznam a v prodejnách ho budete mít vždy po ruce. Samozřejmě do něj budete moct kdykoliv přidat další položky, případně si zkontrolovat výhodnost cen u regálů.

S mobilní aplikací si kdykoliv prohlédnete akční nabídky ze stovek aktuálních letáků. To vše přehledně v kategoriích a u jednotlivých obchodů. Intuitivní vyhledávání šetří čas a vždy se díky němu dopátráte výsledku. Letáky si navíc můžete ukládat a prohlížet si je v offline režimu.

Tím však výčet funkcí nekončí. Aplikace Kupi je natolik pokročilá, že umožňuje také skenování čárového kódu zboží a následné vyhledání akcí. Skvělým pomocníkem je i hlídač akčních nabídek – upozorní vás vždy, když se objeví sleva, na kterou čekáte. A v přehledech obchodů najde všechny potřebné informace o otevíracích dobách.

Potřebujete snad vědět něco dalšího? Všechny potřebné informace a tipy, jak při nakupování ušetřit nemalou částku, najdete na www.kupi.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *