Nakupujte ve svých oblíbených skate/snowboard shopech a nechte si zaplatit část útraty zpět!

Nakupujte ve svých oblíbených skate/snowboard shopech a nechte si zaplatit část útraty zpět!

Léto je bezpochyby fajn, ale s rostoucí venkovní teplotou nepřímo úměrně klesá chuť na návštěvu skateparku nebo pouliční freeride. Prkno tak musí nějakou dobu počkat a na scénu se vrátí až v momentě, kdy se rtuť ustálí na přijatelných hodnotách. Tedy právě teď. Nebo snad znáte lepší období pro skateboarding než přelom léta a podzimu? Pověste plavky na hřebík, oprašte z grip a vydejte se do ulic. Že nemáte na čem ani v čem? V tom případě se s námi vydejte na výhodný nákup, ze kterého si odnesete plnou peněženku...

Vraťte se z obchodu s Plnou peněženkou

Máte svůj oblíbený e-shop, ve kterém nakupujete prkna, oblečení a příslušenství? Pokud se vám nepozdávají příliš vysoké ceny, využijte novou službu s příznačným názvem PlnáPeněženka.cz a ušetřete až 15 % z celkové ceny. Je to jednoduché, stačí se bezplatně registrovat a v případě plánovaného nákupu vybrat některý z mnoha skateshopů a nakupovat jako obvykle. Jediný rozdíl pocítíte ve své peněžence, kam se vám vrátí část utracených peněz. Takzvaný cashback je mnohem výhodnější než nejrůznější slevové body, které sice lze uplatnit při dalším nákupu, ale jen v rámci daného obchodu. Vám se na účet vrátí reálné peníze, za které si můžete koupit co chcete.

Vyberte si z širokého spektra e-shopů ten váš

Seznam partnerských internetových obchodů, na kterých můžete v rámci PlnéPeněženky nakupovat je opravdu pestrý a kromě několika oblíbených skateshopů v něm najdete i obchody se streetwearovou módou a snowboardshopy. Nezáleží při tom na tom, jaký sortiment si koupíte nebo zda uplatníte jinou aktuální slevu, která se vybraného e-shopu týká. Kdykoliv do něj vstoupíte přes PlnouPeněženku, počítejte s cashbackem. V seznamu e-shopů nechybí Blue Tomato, Acid-house.cz, Coreshop.cz, Supersklep.cz, Snowboardel a další skvělá místa, která byste beztak navštívili tak jako tak. Tak proč nevyužít slevy, když jsou zadarmo?

Publikováno: 11. 09. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: plná peněženka | skateboard | skateshopy | snowboard | snowboardshopy