Neofyt: Účinná fytofarmaka aneb Když se příroda a věda dají dohromady

Neofyt: Účinná fytofarmaka aneb Když se příroda a věda dají dohromady

Trend současné medicíny je jasný – vyhýbat se lékům, jejichž složení připomíná chemický koktejl a výčet nežádoucích účinků je dlouhý jako telefonní seznam. Leckdy je mnohem bezpečnější a efektivnější alternativa v podobě fytofarmak. Ještě jste o nich neslyšeli? Pokud se nebráníte přírodní medicíně, ale na druhou stranu chcete využívat benefitů plynoucích z nejnovějších vědeckých poznatků, vyzkoušejte je.

Žádné šarlatánství, ale síla přírody v moderním balení

Fytofarmaka jsou léky, které se vyrábí z rostlin (obvykle z vybraných částí) a neobsahují žádné syntetické látky. Používají se jako doplněk standardní léčby a jejich účinnost je mnohdy vyšší než v případě klasických léků. Velkou výhodou je fakt, že všechny složky jsou pro lidský organismus přirozené. Jestliže jste si doposud fytofarmaka dávali do souvislosti s nejrůznějšími produkty, které velmi draze pod záštitou přírodní léčby prodávají šarlatáni, křivdili byste jim. Fytofarmacie je seriózní vědní obor a významně ovlivňuje i „klasickou“ medicínu. Látky rostlinného původu obsahují i mnohé klasické léky, ale na rozdíl od fytofarmak jsou doplněny dalšími – syntetickými.

Kvalitní fytofarmaka vyrábí Neofyt

Nemusíte být vlastenci, a přesto máte dobrý důvod sáhnout po fytofarmakách značky Phyteneo. Vyvíjí je a vyrábí česká firma Neofyt, a to především na základě přírodních molekul. Nabídka produktů je bohatá a najdete v ní široké spektrum přípravků určených jako podpora léčby pro mnoho nemocí. Nechybí ani fytofarmaka pro komplexní podporu správného fungování organismu. Ať už vás trápí kožní potíže, problémy s ušima nebo očima, horními cestami dýchacími, ústní dutinou, trávením nebo močovými cestami, fytofarmaka vám pomohou s léčbou. Podrobnější informace o jednotlivých produktech najdete na webových stránkách phyteneo.cz.

Publikováno: 01. 03. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam