Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Neofyt: Účinná fytofarmaka aneb Když se příroda a věda dají dohromady

Trend současné medicíny je jasný – vyhýbat se lékům, jejichž složení připomíná chemický koktejl a výčet nežádoucích účinků je dlouhý jako telefonní seznam. Leckdy je mnohem bezpečnější a efektivnější alternativa v podobě fytofarmak. Ještě jste o nich neslyšeli? Pokud se nebráníte přírodní medicíně, ale na druhou stranu chcete využívat benefitů plynoucích z nejnovějších vědeckých poznatků, vyzkoušejte je.

Žádné šarlatánství, ale síla přírody v moderním balení

Fytofarmaka jsou léky, které se vyrábí z rostlin (obvykle z vybraných částí) a neobsahují žádné syntetické látky. Používají se jako doplněk standardní léčby a jejich účinnost je mnohdy vyšší než v případě klasických léků. Velkou výhodou je fakt, že všechny složky jsou pro lidský organismus přirozené.

Jestliže jste si doposud fytofarmaka dávali do souvislosti s nejrůznějšími produkty, které velmi draze pod záštitou přírodní léčby prodávají šarlatáni, křivdili byste jim. Fytofarmacie je seriózní vědní obor a významně ovlivňuje i „klasickou“ medicínu. Látky rostlinného původu obsahují i mnohé klasické léky, ale na rozdíl od fytofarmak jsou doplněny dalšími – syntetickými.

Kvalitní fytofarmaka vyrábí Neofyt

Nemusíte být vlastenci, a přesto máte dobrý důvod sáhnout po fytofarmakách značky Phyteneo. Vyvíjí je a vyrábí česká firma Neofyt, a to především na základě přírodních molekul. Nabídka produktů je bohatá a najdete v ní široké spektrum přípravků určených jako podpora léčby pro mnoho nemocí. Nechybí ani fytofarmaka pro komplexní podporu správného fungování organismu.

Ať už vás trápí kožní potíže, problémy s ušima nebo očima, horními cestami dýchacími, ústní dutinou, trávením nebo močovými cestami, fytofarmaka vám pomohou s léčbou. Podrobnější informace o jednotlivých produktech najdete na webových stránkách phyteneo.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.