Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Navigátor bezpečného úvěru: Home Credit v RPSN konkuruje bankám!

Zdá se, že nebankovním společnostem svítá na lepší časy. Tedy alespoň těm renomovaným, které na českém finančním trhu působí již nějaký ten pátek a nabízí kvalitní produkty srovnatelné s bankovní konkurencí. Tedy ne, že by Češi nebankovní půjčky nevyužívali odjakživa, ale vždy k nich chovali určitý odstup a dívali se na ně skrz prsty. Podle posledních průzkumů se však povědomí o nebankovním trhu citelně zlepšilo a stále více lidí dokáže rozlišit solidní instituce od lichvy.

Některé nebankovní společnosti se dokonce v průzkumu Navigátoru bezpečného úvěru umístily na stejné pozici jako banky. Mezi ty nejlepší patří Home Credit, kterou zabodovala především příznivou mírou RPSN. Pojďme se společně podívat na to, co člen mezinárodní skupiny PPF, v jejímž čele stojí majoritní akcionář Petr Kellner, aktuálně nabízí.

Aktuální nabídka Home Credit

Portfolio společnosti Home Credit je poměrně obsáhlé a najdete v něm kreditní karty, účelové spotřebitelské úvěry (nákup na splátky, půjčku na automobil), oblíbenou konsolidaci a samozřejmě neúčelovou půjčku. A právě o tu jeví klienti Home Creditu největší zájem.

Oblíbená neúčelová půjčka

Neúčelová půjčka ve výši 10 000 až 150 000 Kč se chlubí nízkou úrokovou sazbou, která začíná na 8,43 % (aktuální k datu 9.1 2013). Vyřízení je rychlé a jednoduché a lze provést telefonicky i online (online žádost najdete zde). Příjemná je i volitelná doba splácení, kterou si můžete nastavit na základě možností svého rozpočtu. Splátkový kalendář lze rozložit do období od 12 do 84 měsíců a za každých 12 měsíců trvání smlouvy lze jednu splátku odložit o měsíc. Samozřejmostí jsou i další doplňkové služby jako pojištění výdajů pro případ nepříznivých životních událostí.

Pokud máte spadeno na dlouhodobou nebankovní půjčku, ale nejste si jistí tím, která je nejvýhodnější, mohla by vás přesvědčit tabulka splátek. Právě z ní je patrné, že renomované nebankovní společnosti skutečně nemají nic společného s lichvou a naopak se snaží nabídnout velmi výhodné podmínky. Rozhodnutí je na vás, ale Home Credit je v každém případě sázkou na zázemí stabilní společnosti a transparentní podmínky.