Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Navštivte vinařskou obec Vrbice a sklípek od BMV Vinařství Kadlec – nebudete litovat!

Jeden moudrý člověk řekl, že „pít víno, které vám nechutná, je jako žít život, který nechcete“. Popravdě to bylo docela nedávno a oním „mudrcem“ byl zkušený vinař a someliér Robin Kadlec. Navázal na rodinnou tradici a v malebné vesnici Vrbice vlastní vinohrad a provozuje vinný sklípek. Na degustaci se může zastavit každý. A i když zrovna nemáte cestu kolem, neváhejte si vychutnat znamenitou chuť zdejšího vína u sebe doma – vinařství Vrbice jde s dobou a prodává i přes e-shop.

Vrbice jsou místem vínu zaslíbeným

Když zadáte do navigace „Vrbice“, nabídne vám rovnou několik možností, kam se vydat za novými zážitky. Tou správnou vinařskou volbou jsou ovšem pouze Vrbice v okrese Břeclav. Vesnice leží v mikroregionu Hustopečsko – v samotném srdci Modrých Hor. Užijete si zde romantické výhledy na pečlivě opracovávané vinice a na vlastní kůži poznáte, proč je oblast kolem Pálavských vrchů tak populární. Zdejší genius loci působí na duši až magicky – dokonale vás nabije.

Co se týče Vinařství Vrbice, tedy BMV Vinařství Kadlec, najdete ho mezi dalšími vinnými sklepy, které byly vykopány v pískovcové skále. Tvoří unikátní soubor sedmi pater protkávajících kopec Stráž.

Vrbice jsou jako stvořené pro degustaci vynikajícího vína, ale také procházku po okolí protkaném několika zajímavými body. Za vidění stojí například kostel sv. Jiljí na nejvyšším bodě v obci.

Jaká vína nabízí BMV Vinařství Kadlec?

Seznam vín je dostatečně dlouhý na to, aby si vybral opravdu každý. Pokud vás zajímá bílé víno, potěší vás přítomnost Veltlínského zeleného, Ryzlinku vlašského či Rulandského šedého. Za košt stojí také kombinace několika odrůd.

Anebo snad dáváte přednost odrůdám André či Modrý Portugal? Červené víno je ideální k zvěřině, kachně, huse a chuťově výrazným tmavým omáčkám.

Outsiderem není ani růžové víno – Frizzanté Modrý Portugal a Modrý Portugal Rosé.

A konečně oranžové víno, které se vyrábí z odrůd bílého vína technologií červeného vína. Na bmvvinarstvi.cz seženete Tramín oranžový a Modrý Portugal.

A pozor – nyní jsou k mání akční kartony. Obsahují kombinaci šesti pečlivě vybraných lahví a představují jasnou volbu pro každého, kdo chce objevit nové chutě a nedokáže si sám vybrat. Za poštovné nezaplatíte ani korunu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *