Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Hýbat se rovná se hubnout

Trápí vás pár kilo navíc? Připadáte si na koupališti jako velryba? Není zbytí, ani modelky nemají svou dokonalou postavu zadarmo. Perfektnímu bříšku předchází spousta potu a odříkání a pokud s procesem hubnutí a tvarování nezačnete nyní, pravděpodobně už se k němu nedonutíte nikdy. Pamatujte na to, že na dveře co nevidět zaklepou vánoční svátky, se všemi těmi kapříky, salátky, cukrovím a čokoládičkami. Preventivně bychom proto měli cvičit všichni.

Pohyb – alfa a omega hubnutí

Víte, proč přibývá obézních lidí a to i přesto, že se na nás na internetu i v televizi doslova valí reklamy na nejrůznější přípravky na hubnutí? Odpověď pravděpodobně znáte. Chceme-li opravdu zhubnout a to bez jojo efektu, budeme se muset začít hýbat. Základní myšlenka hubnutí je větší výdej energie, než její příjem. A aby nám šly všechny cviky pořádně od ruky, měli bychom si pod stromeček nadělit dárek v podobě šikovných cvičebních pomůcek. Nemáme na mysli jen činky a další „klasiku“, ale i vychytávky v podobě krokoměru s FM rádiem nebo přenosné pilates studio. A kde takové dárky najdete? Zkuste to v Dárkyle, populárním internetovém obchodě s dárky pro ženy, muže i děti každého věku.

Cvičební pomůcka jako netradiční dárek?

Pozor, i cvičební pomůcky však mohou spadat do kategorie originální dárky! Takový přístroj pro zeštíhlení brady nebo magnetický kruh na hubnutí a vitalitu jste ještě pod stromečkem určitě nenašli! Takže ještě jednou pro všechny zapomnětlivé – největší výběr dárků (nejen těch na cvičení) najdete na darkyla.cz! Přejeme hodně zdaru s hubnutím.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *