Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Nechte si smontovat nízkoenergetický dům

Rozhodli jste se pro nízkoenergetické bydlení a zaujaly vás montované stavby? Nechcete-li dělat kompromisy a hledáte vysokou kvalitu za co možná nejnižší cenu, mohla by vás zaujmout nabídka od společnosti ALFAHAUS. Společnost se stavbou montovaných domů zabývá třetím rokem a může se pochlubit nejmodernější certifikovanou technologií prefabrikovaných dílů. Záměry zakladatelů nejsou zrovna skromné. Snaží se realizovat originální a levné domy, o kterých zákazníci doposud jen snili. A daří se jim to perfektně. Ačkoliv je ALFAHAUS poměrně mladá společnost, vedení týmu má s dřevostavbami bohaté zkušenosti. Přes dvacet let se jejich stavbou zabývali v Německu, Rakousku a Irsku. Počet realizovaných staveb se momentálně blíží k magické stovce .

Pasivní, nebo nízkoenergetické provedení?

Společnost ALFAHAUS vyrábí montované domy ruku v ruce s nejmodernější certifikovanou technologií. Je paradoxní, i přes relativně malé náklady převyšuje nejnáročnější požadavky EU. Nízkoenergetické stavby jsou dokonale tepelně izolovány a energetické ztráty nepřevyšují 50Kw/m2. Co to znamená pro vás? Ušetříte za energii a to citelně. Zda si vyberete nízkoenergetické či pasivní provedení, je jen na vás, ALFAHAUS totiž nabízí obojí. Pasívní i nízkoenergetické domy dosahují energetické třídy A, tedy vůbec nejvyšší stupeň.

Profesionálové s osobitým přístupem

Základní filosofie je jednoduchý. Projektovat a vyrábět stavby, které vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům klientů. Společnost navíc dlouhodobě spolupracuje s ČVUT, která ji pomáhá optimalizovat systém tak, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Každý zákazník je pro ALFAHAUS stejně důležitý a snaží se mu poradit nejvhodnější alternativu. Toužíte-li po krásném a úsporném bydlení, vsaďte na letité zkušenosti managementu a zabydlete se v montované nízkoenergetické dřevostavbě od ALFAHAUS.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *