Nechte si smontovat nízkoenergetický dům

Nechte si smontovat nízkoenergetický dům

Rozhodli jste se pro nízkoenergetické bydlení a zaujaly vás montované stavby? Nechcete-li dělat kompromisy a hledáte vysokou kvalitu za co možná nejnižší cenu, mohla by vás zaujmout nabídka od společnosti ALFAHAUS. Společnost se stavbou montovaných domů zabývá třetím rokem a může se pochlubit nejmodernější certifikovanou technologií prefabrikovaných dílů. Záměry zakladatelů nejsou zrovna skromné. Snaží se realizovat originální a levné domy, o kterých zákazníci doposud jen snili. A daří se jim to perfektně. Ačkoliv je ALFAHAUS poměrně mladá společnost, vedení týmu má s dřevostavbami bohaté zkušenosti. Přes dvacet let se jejich stavbou zabývali v Německu, Rakousku a Irsku. Počet realizovaných staveb se momentálně blíží k magické stovce .

Pasivní, nebo nízkoenergetické provedení?

Společnost ALFAHAUS vyrábí montované domy ruku v ruce s nejmodernější certifikovanou technologií. Je paradoxní, i přes relativně malé náklady převyšuje nejnáročnější požadavky EU. Nízkoenergetické stavby jsou dokonale tepelně izolovány a energetické ztráty nepřevyšují 50Kw/m2. Co to znamená pro vás? Ušetříte za energii a to citelně. Zda si vyberete nízkoenergetické či pasivní provedení, je jen na vás, ALFAHAUS totiž nabízí obojí. Pasívní i nízkoenergetické domy dosahují energetické třídy A, tedy vůbec nejvyšší stupeň.

Profesionálové s osobitým přístupem

Základní filosofie je jednoduchý. Projektovat a vyrábět stavby, které vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům klientů. Společnost navíc dlouhodobě spolupracuje s ČVUT, která ji pomáhá optimalizovat systém tak, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Každý zákazník je pro ALFAHAUS stejně důležitý a snaží se mu poradit nejvhodnější alternativu. Toužíte-li po krásném a úsporném bydlení, vsaďte na letité zkušenosti managementu a zabydlete se v montované nízkoenergetické dřevostavbě od ALFAHAUS.

Publikováno: 17. 09. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: montované domy | nízkoenegetický dům | nízkoenergetivká stavba