Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Zvýrazněte svůj dekolt push-up podprsenkou

Přistihla jste svého manžela, jak se kouká do výstřihu jiné ženy? Nesmíte se na něj zlobit, podle renomovaných odborníků je pohled na ženské poprsí zdravé a pro plní funkci prevence infarktu. Ale teď vážně, pokud chcete, aby se ten váš koukal jen po vašich vnadách, musíte mu k tomu dát důvod. Spousta žen nebyla obdařena tak bujným poprsím, jako ty ostatní a plastická operace není nejvhodnějším řešením. Jistě jste četla o negativních důsledcích a možném výskytu rakoviny. Mnohem lepší je kvalitní podprsenka s push-up efektem. Ta vám udělá velmi smyslný výstřih i přesto, že máte menší prsa.

S push-upkou budete vypadat jako modelka

Závidíte všem modelkám jejich bujné tvary. Ptáte se, jak je možné, že i přesto, že jsou hubené mají velká prsa? Zdání může klamat, většina modelek má prsa uměla a ten zbytek nosí podprsenky s push-up efektem. Ty jejich prsa zvednou a dají jim „dokonalý tvar“. Mějte však na paměti, že každý muž si představuje dokonalá prsa trochu jinak. A pokud má váš manžel rozum, nebude jim přikládat důležitost vůbec. Tak jako tak se vám push-up podprsenka bude hodit. Jistě v ní budete vypadat velmi sexy a váš partner bude muset odhánět nápadníky, kteří po vás začnou pokukovat.

Objednejte si spodní prádlo online

Nenašli jste ve vašem oblíbeném obchodě s oblečením vhodnou podprsenku? Podívejte se po ní na internetu. E-shopy nabízí velmi pestré kolekce spodního prádla a jistě najdete podprsenku, která vám padne jako ulitá. Spodní prádlo je na internetu většinou levnější, takže ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz. Vzhledem k blížícímu se létu a s ním spojené koupací sezóně byste si měli objednat i nové plavky. I ty lze sehnat s šikovným střihem, který vám udělá smyslný výstřih.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *