Zvýrazněte svůj dekolt push-up podprsenkou

Zvýrazněte svůj dekolt push-up podprsenkou

Přistihla jste svého manžela, jak se kouká do výstřihu jiné ženy? Nesmíte se na něj zlobit, podle renomovaných odborníků je pohled na ženské poprsí zdravé a pro plní funkci prevence infarktu. Ale teď vážně, pokud chcete, aby se ten váš koukal jen po vašich vnadách, musíte mu k tomu dát důvod. Spousta žen nebyla obdařena tak bujným poprsím, jako ty ostatní a plastická operace není nejvhodnějším řešením. Jistě jste četla o negativních důsledcích a možném výskytu rakoviny. Mnohem lepší je kvalitní podprsenka s push-up efektem. Ta vám udělá velmi smyslný výstřih i přesto, že máte menší prsa.

S push-upkou budete vypadat jako modelka

Závidíte všem modelkám jejich bujné tvary. Ptáte se, jak je možné, že i přesto, že jsou hubené mají velká prsa? Zdání může klamat, většina modelek má prsa uměla a ten zbytek nosí podprsenky s push-up efektem. Ty jejich prsa zvednou a dají jim „dokonalý tvar“. Mějte však na paměti, že každý muž si představuje dokonalá prsa trochu jinak. A pokud má váš manžel rozum, nebude jim přikládat důležitost vůbec. Tak jako tak se vám push-up podprsenka bude hodit. Jistě v ní budete vypadat velmi sexy a váš partner bude muset odhánět nápadníky, kteří po vás začnou pokukovat.

Objednejte si spodní prádlo online

Nenašli jste ve vašem oblíbeném obchodě s oblečením vhodnou podprsenku? Podívejte se po ní na internetu. E-shopy nabízí velmi pestré kolekce spodního prádla a jistě najdete podprsenku, která vám padne jako ulitá. Spodní prádlo je na internetu většinou levnější, takže ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz. Vzhledem k blížícímu se létu a s ním spojené koupací sezóně byste si měli objednat i nové plavky. I ty lze sehnat s šikovným střihem, který vám udělá smyslný výstřih.

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: plavky | podprsenky | push up | push-up podprsenky | sexy spodní prádlo | spodní prádlo