Nechte si ušít krásu na míru! Hitem pro rok 2017 jsou niťové liftingy

Nechte si ušít krásu na míru! Hitem pro rok 2017 jsou niťové liftingy

Ženy v Jižní Koreji, které o dokonalé pleti co to vážně vědí, šílí po nechirurgickém liftingu pleti zvanému niťový lifting. Lidé dnes všeobecně tíhnou k procedurám, které jsou co nejméně invazivní, méně nákladné, mají kratší dobu zotavení a jsou méně bolestivé. Proto jsou neinvazivní metody tolik lákavé. Tato technika omlazení a ošetření pleti dorazila již i k nám. Většinu žen dnes nejvíc trápí ztráta objemu v obličeji, pokles kontur, vrásky kolem očí a rtů. Než se ale rozhodnete pro drastický zásah plastického chirurga, typické projevy stárnutí jde preventivně zmírnit aplikací nití. Liftingů obličeje pomocí nití ale existuje několik druhů. Tak jak se v nich vyznat?

Šití na míru

Nitě se aplikují mezi opěrné body za účelem vytvoření vodorovných a svislých liftingových vektorů, tak pomůžou stimulovat kolagen, který pokožku zpevní a viditelně pozvedne. Používají se nitě různých profilů a délek, můžou být hladké, spirálovité, s háčky nebo zoubkované. Tyto nitě jsou vyrobeny ze zcela biologicky kompatibilního a absorbovatelného materiálu, rozkládají se po šesti až osmi měsících, ale efekt může trvat, dle typu nití, dva až čtyři roky. Například do obličejové části se jich zavadí 6 až 12.

Zlato omlazuje

Nová procedura Goldlift, která používá k liftingu obličeje zlaté nitě ke korekci vrásek, pozvednutí tzv. „syslíků“ a eliminaci tmavých kruhů pod očima, je nejnovější zbraní v boji proti stárnutí. Je to přirozenější alternativa k operaci a slibuje lepší výsledky. I samotné ošetření, vyvinuto lékaři v USA, Číně a Rusku, může mít stejnou hodnotu jako zlato proto, že je to jedna z nejméně invazivních procedur na trhu. Nit obsahuje 99,9 procent ryzího zlata a je 0,1 mm tlustá. Zavedení nití vede k přirozené reakci těla na cizí látky, začne produkovat kolagen a fibroblasty, buňky, které hrají rozhodující roli ve struktuře našich tkání. Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, zrychlují metabolismus a čistí kapiláry, čímž celkově zlepšují kvalitu pleti. Kromě toho zlato také zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním a tím jim dodává kyslík a výživné látky. Pokožka tak nejen vypadá krásně, ale je také zdravější a pomaleji stárne.

LAC Lifting

Je jeden z nejefektivnějších liftingů pleti nitěmi, který navrací pevnost obličeji a obličejovému oválu, a který pozvedne povadlou kůži kdekoliv v obličeji i na těle. Při tomto ošetření se do pleti zavádějí speciální biokompatibilní mezonitě ze 100% kyseliny mléčné v její polymerizované podobě. Síť z těchto nití, která není okem viditelná a pacient ji nijak necítí, funguje jako opora pleti a stimuluje tělo v místě zavedení ke vzniku elastinových můstků a k masivní produkci kolagenu. To vede k pozvednutí a zpevnění kontur. Efekt LAC Liftingu vydrží tři- až čtyřikrát déle než klasické mezonitě.

Publikováno: 06. 12. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: lifting pomocí nití