Nejčastější chyby, kterých se dopouští nezkušení sázkaři

Nejčastější chyby, kterých se dopouští nezkušení sázkaři

Mnozí milovníci rizika sní o tom, že díky sázení na sportovní zápasy vydělají spoustu peněz v rekordně krátkém čase. Některým se to skutečně daří, ale jde o elitu. Většina sázkařů se naopak dopouští zcela zbytečných chyb. Jaké jsou ty nejčastější?

Někdy se daří, jindy zase ne

Sázení není jen o zkušenostech, intuici a znalostech daného sportovního odvětví. Klíčovou roli má i štěstí. Někdy vyjdou zápasy, které sázkař tipoval spíše z legrace, jindy nevyjdou „tutovky“. Problém je, když se nezdaří delší série a sázkař se rozhodne, že získá zpět prohrané peníze. Začne sázet mnohem větší částky, než jaké jsou jeho limity a pravděpodobně kvůli tomu prohraje ještě více. Myslet si, že se prohrané peníze rychle vrátí zpět, je velká chyba.

Nízký kurz není garancí výhry

Další velkou chybou je, když se sázkař spoléhá na klesající kurz. Může se tak stát z různých důvodů (např. kvůli tomu, že nenastoupí klíčový hráč apod.), ale moudré je vsadit pouze v případě, že jsou opodstatněné. Nízký kurz negarantuje výhru – to moc dobře ví každý, kdo již nějaký ten pátek úspěšně sází.

City musí stranou

Sázka na „oblíbený“ klub může pokazit celý tiket. Sázet se má hlavou a nikoliv srdcem, byť je to „proti“ reprezentaci národního mužstva. Spousta sázkařů doplácí na patriotismus, který jim zamlžuje mozek.

Menší výhry jsou pravděpodobnější

Vidina velké výhry na jeden tiket je lákavá, ale nalijme si čistého vína. Jaká je šance, že vyjde deset, dvacet či ještě více zápasů? Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. Jistější je rozložit vklad na více tiketů, byť jsou výhry nižší. Tip pro začínající hráče: Sázková kancelář Fortuna nyní nabízí zajímavou akci s názvem sázka bez rizika. Pokud sázkař prohraje první tiket, může do 12 hodin poté sázku „stornovat“ a získá peníze zpět. Více se dozvíte na www.vseosazeni.cz, kde najdete spoustu dalších tipů a doporučení ohledně sportovního sázení.
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Publikováno: 21. 02. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam