Zelené vytápění šetří kapsu i přírodu

Zelené vytápění šetří kapsu i přírodu

Znatelně snížit výdaje za energie, to je sen většiny domácností. Přihlédneme-li k rostoucím cenám plynu a elektřiny, je touha po úspoře více než pochopitelná. Málokdo tuší, že nižších účtu skutečně dosáhnout lze a to i bez snižování spotřeby. Tím, že nebudeme tak často zapínat spotřebiče sice skutečně pár korun ušetříme, ovšem za cenu snížení komfortu. Jediným skutečně efektivním způsobem, jak ušetřit za energie, je změna dodavatele. V současnosti je na trhu celá řada dodavatelů, kteří v rámci konkurenčního boje nabízí mnohem levnější energie, než konkurence. Některé z nich se mohou pochlubit nálepkou „zelená“, tedy energie, která je pochází z obnovitelných a alternativních zdrojů.

Zelená energie od ST ENERGY

Společnost ST ENERGY s.r.o. působí na trhu již od roku 1994 a zabývá se prodejem plynu, elektřiny a poradenstvím v oblasti výroby i spotřeby energií z obnovitelných a alternativních zdrojů . Disponuje také vlastními elektrárnami, díky čemuž může nabídnout velmi zajímavé ceny a nadstandardní servis. Zda skutečně ušetříte (a kolik) vám pomůže zjistit online kalkulátor, který je k dispozici ne webu energie-plyn.cz. Stačí zadat několik údajů do příslušných kolonek a aplikace vám obratem vypočítá skutečný rozdíl, který by pro vás znamenala změna dodavatele plynu či elektřiny.

Nebojte se změny

Možná, že jste už o možnosti změny dodavatele elektřiny a plynu slyšeli a to v souvislosti s nepříjemným administrativním procesem. Není to však pravda. V podstatě stačí podepsat novou smlouvu a zaslat ji dodavateli. Ten se již o zbytek postará. Přechod je zdarma, musíte však počítat s výpovědní lhůtou. Vše nezabere více, než pár minut a výsledkem bude úspora řádově v tisících. S ohledem na velikost vytápěného objektu pak samozřejmě i vyšší.