Módní a stylový interiér díky doplňkům z obchodu Tulup.cz

Módní a stylový interiér díky doplňkům z obchodu Tulup.cz

Jak vytvořit módní a funkční interiér? Využijte doplňky a módní vychytávky, které budou nejen vypadat skvěle, ale také vdechnou interiéru originální charakter. Jaké tedy doplňky do obývacího pokoje? A jaké do ložnice?

Zařiďte obývací pokoj módně a funkčně

Ve velkém prostoru je snazší uspořádat obývací pokoj otevřený do kuchyně. Takové prostory vyžadují rozhodně méně práce a úsilí, protože se tam vejde prakticky cokoli. Jak vyzdobit malý obývací pokoj? Nejprve se zaměřte na maximální využíti dostupné velikosti, aniž byste příliš zahltili prostor. Malé obývací pokoje je snadné přehltit doplňky a nábytkem, protože přece chceme vše vměstnat na malý kousek podlahy. Zde nám pomůže modulární nábytek, který je komprimovaný a přizpůsobený pro malé místnosti, a současně umožňuje kdykoli změnit jeho rozmístění. Doplňky do obývacího pokoje, které opticky zvětší interiér, jsou obrazy na plátně canvas, které jsou ergonomické a snadno sestavitelné, a zároveň dodávají interiéru lehkost. Na dotek se podobají skutečnému plátnu a díky současným možnostem tisku si můžete vybrat obraz s libovolným motivem.

Skleněné hodiny – módní a funkční doplněk do kuchyně

Jedním z nejčastěji volených doplňků do kuchyně jsou nástěnné hodiny, které jsou užitečné při přípravě jídel, ale také tvoří zajímavou a funkční výzdobu interiéru. Skleněné hodiny, které jsou dostupné v obchodě tulup.cz, jsou nejen funkční, ale nezaleknou se také vysoké teploty a nepříznivých podmínek. Tvrzené sklo, ze kterého jsou hodiny vyrobeny, je jedním z nejtrvanlivějších dostupných na trhu materiálů. To je důvod, proč se skleněné panely do kuchyně v současné době stály tak oblíbené, že téměř zcela nahradily klasické kachličky. Pevnost tvrzeného skla vám umožní jej volně umístit za indukční desku a dřez, aniž byste se museli obávat plísně nebo odlepování. Pro náročné máme také v nabídce obchodu prkénka z tvrzeného skla. Díky nim se příprava pokrmů stane potěšením, nikoli namáhavou nutností.

Jak zařídit malou ložnici?

Zařízení malé ložnice představuje spoustu úsilí a práce, zejména pokud je interiér tak malý, že se do něj vejde pouze postel a skříň na zakázku. Které doplňky opticky zvětší dostupný prostor a ložnice vám bude připadat větší? Především – světlé, neutrální barvy na stěnách. Tmavé nebo křiklavé barvy interiér zahltí. Za druhé – zrcadlová skříň. Je to zajímavý způsob, jak dosáhnout „více prostoru“ za málo peněz. Pro toto řešení se však rozhodne jen málo lidí, protože se jím zdá být nepříliš praktické. Za třetí – skleněné obrazy nebo obrazy canvas. Nevyžadují použití rámů, takže zaberou méně místa než klasické obrazy na plátně, a navíc tyto obrazy mají téměř nekonečné možnosti výběru vzorů a barev, proto budou ladit s uspořádáním jakéhokoli interiéru.

Publikováno: 13. 04. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam