Top restaurace aneb zavítejte do moderního horského hotelu na dobré jídlo

Top restaurace aneb zavítejte do moderního horského hotelu na dobré jídlo

Při toulkách po nádherných Krkonoších určitě dostanete hlad. Po několikakilometrové túře panenskou horskou přírodou budete zaručeně hledat příjemnou restauraci, kde ochutnáte nejenom místní speciality, ale také světově proslulé pokrmy. Nacházíte-li se v oblasti Benecka, rozhodně byste měli vyzkoušet jídla z Top restaurace patřící k útulnému horskému hotelu.

Co je na restauraci speciální?

V podhůří Krkonoš se nachází relativně mnoho restaurací, ovšem jenom v malém počtu z nich můžete ochutnat tradiční krkonošské speciality. Top restaurace vyniká nad konkurencí nejenom čerstvými surovinami od místních dodavatelů, ale hlavně otevřenou kuchyní. Jako hosté Top restaurace Benecko můžete skrze otevřený prostor sledovat umění zkušených kuchařů, kterak připravují vybrané místní speciality. Kromě uspokojených chuťových pohárků si z restaurace na svatební hostinu Benecko odnesete i nevšední kulinářský zážitek.

Musím si rezervovat stůl?

Rezervace restaurace Benecko přijímá, a pokud chcete mít jistotu, že se uvnitř útulného interiéru posadíte, měli byste si ji vytvořit. Pokud plánujete pořádat v horské restauraci soukromý večírek nebo firemní akci, můžete využít uzavřeného salonku až pro 40 osob, kde nebudete ostatními hosty rušeni. Moderní horská restaurace si zakládá na příjemné atmosféře a díky usměvavé obsluze se můžete spolehnout na špičkový servis.

Máte chuť na něco sladkého?

Nevíte, kam do restaurace na Benecku a přitom máte chuť na sladký zákusek nebo dezert? Moderní horská restaurace uspokojí vaše mlsné jazýčky vlastní zmrzlinou, která je vytvářena pouze z místních surovin, tudíž neobsahuje žádné umělé látky. Za ochutnání určitě stojí i pokrmy ze stálé nabídky, jimž se jen tak něco nevyrovná. Řeč je o proslaveném krkonošském kyselu nebo svíčkové na smetaně s houskovým knedlíkem. Po náročné horské túře si zasloužíte odměnu v podobě vynikajícího pokrmu. Ať už se rozhodnete ochutnat místní specialitu nebo jídlo ze zahraniční kuchyně, budete v Top restauraci spokojení.

Publikováno: 23. 03. 2021

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam