Nejlepší hry na rozlučku se svobodou

Nejlepší hry na rozlučku se svobodou

Organizujete rozlučku pro své přátele a chcete, aby se jim vryla do paměti? Ať už nakonec uspořádáte akci v domácím prostředí, v baru nebo na úplně jiném místě, nikdy není od věci, když si dopředu připravíte zábavné hry, vtipné rekvizity a pod. Od věci samozřejmě není ani vhodně zvolená karnevalová maska… Následující tipy na tématické hry jsou vhodné především pro ženy, ale když je mírně upravíte, zcela jistě si je užije i nastávající ženich.

Bojovka

Bojovka spočívá v plnění úkolů všeho druhu. Ideální je, když nevěsta ani ženich netuší, co se bude dít. Připravte pro ně různé hádanky a úkoly, které budou plnit po cestě na místo, kde se bude rozlučka konat. Snažte se je nachytat a nijak jim situaci nezjednodušujte. Za některé úkoly je odměňte pěknými dárky!

Znáš dobře svého snoubence/snoubenku?

Tato hra je klasika. Můžete si ji zahrát kdekoliv a kdykoliv –t připravte si na dotyčné otázky, které se týkají ženicha a nevěsty. Na odpovědi se vždy předem zeptejte druhého z parterů. Pokud nevěsta/ženich odpoví špatně, měl by je stihnout "krutý" trest. Mohou zaznít otázky ohledně data narození, výročí, prvního seznámení, oblíbeného filmu/muziky... V kreativitě se meze nekladou – čím nápaditější testík vymyslíte, tím lépe.

Kalhotková hádanka

Kalhotková hádanka je určena spíše ženám. Přítomní obdarují budoucí nevěstu kalhotkami a ona musí uhádnout, od koho jednotlivé kousky dostala. Špatnou odpověď by měl následovat trestík v podobě vypití panáku.

Úkoly s dárečky

Vymyslete vtipné úkoly, za jejichž splnění odměníte nevěstu/ženicha dárečkem (skvěle se k tomu hodí všelijaké ptákoviny). Úkoly typu "sehnat od někoho telefonní číslo", "zatančit na bedně na diskotéce", "dát někomu pusu" apod. jsou garancí skvělé zábavy! Tip na závěr: Vynikající rozlučka se svobodou hry seženete u specializovaných prodejců jako je e-shop ptakoviny.com.

Publikováno: 08. 10. 2016

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: rozlučka se svobodou hry