Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Mezinárodní letecká přeprava zboží – jaké jsou její výhody?

Jak efektivně přepravit zboží na větší vzdálenost? V posledních letech hraje prim letecká přeprava, která je v mnoha ohledech výhodnější než lodní a silniční přeprava. Hlavním argumentem je samozřejmě rychlost – dopravní letadlo překoná za normálních podmínek cca 900 km, což by automobilu trvalo přibližně desetkrát déle. A co se týče ceny, ani ta již nepředstavuje nepřekonatelný problém. Už dávno neplatí, že je letecká doprava výrazně dražší než ostatní varianty. Stačí si zvolit správného přepravce, který dokáže optimalizovat náklady a zajistit všechno potřebné.

Široké portfolio služeb, které vám přepravce v rámci letecké dopravy zajistí, demonstrujeme na nabídce české společnosti ROTH Cargo. Na trhu je od roku 2001 a spolupracuje s většinou leteckých společností, díky čemuž může poskytnout nejvýhodnější nabídku a kompletní servis. Ke klientům přistupuje individuálně a vždy se snaží o optimální řešení konkrétní zakázky.

Jaké zboží je možné přepravit letecky?

Nejvyužívanější službou je bezesporu přeprava obchodních zásilek. Oproti kamionové dopravě je mnohem rychlejší (zásilka je doručena na místo určení do druhého dne a to po celé Evropě) a nehrozí časová prodleva kvůli kolapsu dopravy. Zajímavým bonusem je vyzvednutí přímo u zákazníka a balící servis. V rámci mezinárodní přepravy obchodních zásilek lze přepravit takřka libovolné zboží – hutním materiálem počínaje, komponenty ke strojům konče.

ROTH Cargo zajišťuje také přepravu nebezpečného zboží (např. výbušniny, chemikálie, jedy nebo hořlaviny), přepravu živých zvířat, přepravu zbraní a v neposlední řadě také přepravu lidských ostatků (urny, rakve).

Spolupráce se zavedeným dopravcem vám přinese finanční i časovou úsporu

Není zásilka jako zásilka. Přeprava zásilek se řídí přísnými předpisy a není možná bez příslušných dokumentů. ROTH Cargo zajistí vše potřebné – např. deklaraci převážených zbraní nebo nebezpečného zboží apod., celní odbavení, vystavení potřebných přepravních dokumentů a připojištění nad rámec přepravcem. Vy nebudete muset ztrácet čas komplikovanými záležitostmi a budete se moct věnovat tomu, co je pro vás důležité. Pohyb své zásilky můžete průběžně sledovat.

Pokud vás možnosti mezinárodní letecké přepravy zboží zaujaly, přečtěte si o ní více na webu společnosti ROTH Cargo.