4 důvody, proč si půjčit dodávku + tipy, jak správně vybrat půjčovnu

Pár krabic a menší nábytek přestěhujete i bez stěhovací služby, ale do malého hatchbacku se váš majetek nevejde. Hodila by se vám dodávka! A pro přepravu svých přátel na chatu zase mikrobus. Obojí si můžete zapůjčit, a to na pár dní i na mnohem delší časový úsek. V čem přesně spočívají výhody pronájmu a jak poznat solidní půjčovnu?

1. Ušetříte spoustu peněz

Napadlo vás, že s pořídíte vlastní dodávku – třeba nějaký levný kus z bazaru? I ten vás bude stát mnohem víc než zapůjčení užitkového vozu, a to i v případě dlouhodobého pronájmu. Nezapomeňte na pravidelné výdaje – pojištění a servis, který je v případě staršího vozu velmi častý.

2. Ušetříte také čas

Obrátíte-li se na některou z větších půjčoven dodávek, budete moct dodávku vrátit i v jiném městě, než kde si ji vyzvednete. Tato možnost vám vytrhne trn z paty, kdykoliv ji budete potřebovat pouze jedním směrem.

3. Shuttle servis

Přišli jste o řidičský průkaz? Anebo jste ho nikdy neměli? V některých půjčovnách vás přesto přivítají s otevřenou náručí. Nabízí totiž tzv. shuttle servis, což je zapůjčení dodávky i s kvalifikovaným řidičem. Patří k nim například tato půjčovna dodávek Ostrava.

4. Bez zbytečných starostí

Aby vám užitkový vůz věrně sloužil, musíte ho udržovat v dobré technické kondici. Kromě toho nesmíte opomenout pravidelnou výměnu pneumatik a myslet na mnoho dalších věcí. Když si dodávku půjčíte, všechno za vás vyřeší půjčovna. A kdyby se vám náhodou porouchala, jednoduše vám ji vymění za jinou.

Na co myslet při výběru půjčovny?

Půjčovnu dodávek vybírejte především na základě kvality vozového parku a referencí (recenzí) spokojených zákazníků. Cena by neměla být rozhodujícím faktorem, ale samozřejmě není důvod, proč byste se měli přeplácet za služby, které vám ve srovnatelné kvalitě levněji poskytne jiná půjčovna. Nyní již víte, jak vybrat půjčovnu dodávek. Zbytek je na vás!

Publikováno: 16. 03. 2020

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam