Pohlednice už nemusíte kupovat, ani je posílat na poště

Pohlednice už nemusíte kupovat, ani je posílat na poště

Masivní rozšíření internetu a sní spojené elektronické komunikace, mělo poměrně negativní dopad na klasické pohlednice. Ještě před několika lety jsme je svým příbuzným, kamarádům a známým posílali pravidelně. Ať už šlo o pohlednice k svátkům nebo s výjevy z dovolené, vždy adresátovi posloužily jako pěkná vzpomínka, kterou si mohl doma vystavit. Elektronická komunikace je sice mnohem rychlejší, ale stejně tak i pomíjivá. Jen málokdo si fotografie a obrázky, které dorazí do mailové schránky, uloží a tím spíš ani nevytiskne. Zapomenout na ty nejkrásnější události by však byla škoda, nemyslíte?

Nedopusťte, aby se vaše vzpomínky ztratily v propadlišti elektronických dějin

S velmi zajímavou službou přišla společnost ePrinter, která kombinuje výhody elektronických médií s klasickou pohlednicí a nabízí tvorbu osobních pohlednicí z dodaných fotografií nebo ilustrací, které následně odešle na vámi zvolenou adresu. Chcete-li své přátele potěšit něčím, co jim na rozdíl od přílohy v mailu zůstane i fyzicky, pak jsou online pohlednice tím pravým. Čistě elektronické pohlednice jsou neosobní, ale ePrinter z nich vytvoří originální přání, které skutečně potěší. Fotografie navíc můžete doplnit o libovolný text, který jim dodá úplně jiný rozměr.

E-pohlednice si lze nechat vytisknout už od jednoho kusu a doplnit je o některou z velkého množství grafických šablon. Můžete je poslat odkudkoliv, aniž byste byli nuceni hledat poštovní schránku a kupovat známku. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu. Vybranou fotografii načtete do speciální aplikace, zvolíte požadované parametry a ePrinter se postará o zbytek.

Udělat radost svým blízkým je tak snadné

Službu můžete vyžít ke každé příležitosti. Umožňuje tvorbu přání k svátku nebo k narozeninám a stejně tak i pohlednic z dovolené. Ne vždy máte čas hledat poštu, nemáte po ruce adresu, nebo se vám jednoduše žádná z pohlednic nelíbí. Není nic jednoduššího, než vytvořit vlastní a poslat ji z pohodlí domova. Online tisk pohlednic je jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Pohlednice jsou tištěny na speciální pohlednicový karton s lesklou potištěnou stranou. Výsledek vypadá profesionálně a v ničem si nezadá s klasickou pohlednicí. Pokud vás možnost, jak potěšit své blízké zaujala, jistě vás potěší i další služby, které najdete na eprinter.cz. Kromě pohlednic si můžete nechat vyrobit také další originální fotoprodukty, které promění obyčejné fotografie na krásné dárky...

Publikováno: 24. 05. 2013

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: e-pohlednice | eprinter | online ohlednice | online tisk pohlednic