Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Pohlednice už nemusíte kupovat, ani je posílat na poště

Masivní rozšíření internetu a sní spojené elektronické komunikace, mělo poměrně negativní dopad na klasické pohlednice. Ještě před několika lety jsme je svým příbuzným, kamarádům a známým posílali pravidelně. Ať už šlo o pohlednice k svátkům nebo s výjevy z dovolené, vždy adresátovi posloužily jako pěkná vzpomínka, kterou si mohl doma vystavit. Elektronická komunikace je sice mnohem rychlejší, ale stejně tak i pomíjivá. Jen málokdo si fotografie a obrázky, které dorazí do mailové schránky, uloží a tím spíš ani nevytiskne. Zapomenout na ty nejkrásnější události by však byla škoda, nemyslíte?

Nedopusťte, aby se vaše vzpomínky ztratily v propadlišti elektronických dějin

S velmi zajímavou službou přišla společnost ePrinter, která kombinuje výhody elektronických médií s klasickou pohlednicí a nabízí tvorbu osobních pohlednicí z dodaných fotografií nebo ilustrací, které následně odešle na vámi zvolenou adresu. Chcete-li své přátele potěšit něčím, co jim na rozdíl od přílohy v mailu zůstane i fyzicky, pak jsou online pohlednice tím pravým. Čistě elektronické pohlednice jsou neosobní, ale ePrinter z nich vytvoří originální přání, které skutečně potěší. Fotografie navíc můžete doplnit o libovolný text, který jim dodá úplně jiný rozměr.

E-pohlednice si lze nechat vytisknout už od jednoho kusu a doplnit je o některou z velkého množství grafických šablon. Můžete je poslat odkudkoliv, aniž byste byli nuceni hledat poštovní schránku a kupovat známku. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu. Vybranou fotografii načtete do speciální aplikace, zvolíte požadované parametry a ePrinter se postará o zbytek.

Udělat radost svým blízkým je tak snadné

Službu můžete vyžít ke každé příležitosti. Umožňuje tvorbu přání k svátku nebo k narozeninám a stejně tak i pohlednic z dovolené. Ne vždy máte čas hledat poštu, nemáte po ruce adresu, nebo se vám jednoduše žádná z pohlednic nelíbí. Není nic jednoduššího, než vytvořit vlastní a poslat ji z pohodlí domova. Online tisk pohlednic je jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Pohlednice jsou tištěny na speciální pohlednicový karton s lesklou potištěnou stranou. Výsledek vypadá profesionálně a v ničem si nezadá s klasickou pohlednicí. Pokud vás možnost, jak potěšit své blízké zaujala, jistě vás potěší i další služby, které najdete na eprinter.cz. Kromě pohlednic si můžete nechat vyrobit také další originální fotoprodukty, které promění obyčejné fotografie na krásné dárky…