Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Vozy typu kombi

U rodin s dětmi bodují zejména větší vozidla v provedení kombi. Obrovský úspěch sklízí mimo jiné víceúčelová auta označovaná jako MPV, která jsou k dostání také v sedmimístném provedení. Příjemnou alternativou jsou také osobní dodávky, jež nabízejí dostatek volného místa jak pro posádku, tak pro zavazadla. V každém případě se zajímejte i o to, jak vyjde kalkulace povinného ručení, neboť čím silnější a výkonnější model zvolíte, tím je dražší i pojištění.

O jaký rodinný model je největší zájem?

Pokud preferujete variantu MPV, nabízí se vám Ford S-Max, případně model Galaxy, jenž se technicky přibližuje prvnímu zmíněnému. Jedná se o rodinná auta, která slibují výborné jízdní vlastnosti a spolehlivost. Uvnitř jsou dostatečně prostorná a navíc jsou k sehnání v několika různých provedeních, přičemž zájem ze strany rodin je zejména o turbodiesel.

Benzinová vozidla jsou sice levnější, nicméně často je odrazující vyšší spotřeba paliva. Zejména rodiny, které cestují pravidelně, hledají spíše úsporný automobil, a tím jsou dieselové variace. Z řady MPV ještě stojí za zmínku Dacia Lodgy, Opel Zafira Tourer, Renault Espace, Volkswagen Touran či Renault Grand Scénic.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.