Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Vozy typu kombi

U rodin s dětmi bodují zejména větší vozidla v provedení kombi. Obrovský úspěch sklízí mimo jiné víceúčelová auta označovaná jako MPV, která jsou k dostání také v sedmimístném provedení. Příjemnou alternativou jsou také osobní dodávky, jež nabízejí dostatek volného místa jak pro posádku, tak pro zavazadla. V každém případě se zajímejte i o to, jak vyjde kalkulace povinného ručení, neboť čím silnější a výkonnější model zvolíte, tím je dražší i pojištění.

O jaký rodinný model je největší zájem?

Pokud preferujete variantu MPV, nabízí se vám Ford S-Max, případně model Galaxy, jenž se technicky přibližuje prvnímu zmíněnému. Jedná se o rodinná auta, která slibují výborné jízdní vlastnosti a spolehlivost. Uvnitř jsou dostatečně prostorná a navíc jsou k sehnání v několika různých provedeních, přičemž zájem ze strany rodin je zejména o turbodiesel.

Benzinová vozidla jsou sice levnější, nicméně často je odrazující vyšší spotřeba paliva. Zejména rodiny, které cestují pravidelně, hledají spíše úsporný automobil, a tím jsou dieselové variace. Z řady MPV ještě stojí za zmínku Dacia Lodgy, Opel Zafira Tourer, Renault Espace, Volkswagen Touran či Renault Grand Scénic.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *