Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Vyzkoušejte si na vlastní kůži úžasné jízdní vlastnosti vozu Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Vozy typu kombi

U rodin s dětmi bodují zejména větší vozidla v provedení kombi. Obrovský úspěch sklízí mimo jiné víceúčelová auta označovaná jako MPV, která jsou k dostání také v sedmimístném provedení. Příjemnou alternativou jsou také osobní dodávky, jež nabízejí dostatek volného místa jak pro posádku, tak pro zavazadla. V každém případě se zajímejte i o to, jak vyjde kalkulace povinného ručení, neboť čím silnější a výkonnější model zvolíte, tím je dražší i pojištění.

O jaký rodinný model je největší zájem?

Pokud preferujete variantu MPV, nabízí se vám Ford S-Max, případně model Galaxy, jenž se technicky přibližuje prvnímu zmíněnému. Jedná se o rodinná auta, která slibují výborné jízdní vlastnosti a spolehlivost. Uvnitř jsou dostatečně prostorná a navíc jsou k sehnání v několika různých provedeních, přičemž zájem ze strany rodin je zejména o turbodiesel.

Benzinová vozidla jsou sice levnější, nicméně často je odrazující vyšší spotřeba paliva. Zejména rodiny, které cestují pravidelně, hledají spíše úsporný automobil, a tím jsou dieselové variace. Z řady MPV ještě stojí za zmínku Dacia Lodgy, Opel Zafira Tourer, Renault Espace, Volkswagen Touran či Renault Grand Scénic.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *