Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Neumíte anglicky? Nejvyšší čas všechno napravit!

Doby, kdy jsme si naši rodičové vystačili se znalostí ruštiny, jsou (naštěstí) nenávratně pryč a již více než dvacet let můžeme cestovat takřka po celém světě. S novými možnostmi se samozřejmě pojí i potřeba znalosti dalších cizích řečí a to zejména angličtiny. Díky druhému nejrozšířenějšímu jazyku se dorozumíme se s téměř miliardou lidí, pro které je angličtina mateřštinou, případně jedním z úředních jazyků. Angličtina je pro většinu z nás univerzální dorozumívací prostředek, který nám zcela nové možnosti. Schopnost dorozumět se anglicky však zúročíme nejen tehdy, když vyrazíme za hranice, ale i v práci. Většina zaměstnavatelů vyžaduje alespoň minimální znalosti cizího jazyka i v rámci pracovních pozic, u kterých bychom podobné požadavky vůbec nečekali.

Co jste se nenaučili ve škole, doženete v rámci kurzu

Pokud jste ve školních lavicích hodiny angličtiny prospali nebo jste výuce nevěnovali takovou pozornost, jakou si bezesporu zasloužila, pravděpodobně se dnes chytáte za hlavu. Výuka v českých školách se sice svou metodikou neproslavila, na druhou stranu díky ní můžeme o cizí řeči získat alespoň základní povědomí. Další možností je samostudium za pomocí mnoha dostupných učebnic a výukových CD. Nebudeme si však nic nalhávat, žádná metoda výuky není tak efektivní, jako pravidelná návštěva kurzů. My doporučujeme jazykové kurzy pod taktovkou Centra služeb pro podnikání v Praze. Co vám mohou lekce angličtiny nabídnout?

Angličtina pro firmy i seniory

Především je to individuální přístup ke studentům, kterým se dostává dostatek prostoru, ale i speciální metodika výuky. Kurzy vás budou provázet zkušení čeští lektoři, ale i rodilí mluvčí. Sami si můžete vybrat mezi mnoha variantami kurzů, při čemž začátečníci ocení intenzivní kurzy, díky kterým se naučí základní komunikaci během velmi krátké doby. Alternativou je dlouhodobé čtvrtletní studium, pro potřeby firem kurz Angličtina v zaměstnání. Centrum služeb nabízí také další neméně zajímavé formy kurzů, při čemž nechybí individuální výuka ani angličtina pro seniory. Další informace najdete na webu kurzanglictiny.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *