Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Usnadněte si provozování ubytovacího zařízení: Přenechte praní prádla průmyslové prádelně

Co obnáší provozování hotelu, penzionu nebo ubytovny? Zájemce o podnikání v oblasti ubytování musí počítat s množstvím povinností, mezi které patří i zdánlivě nepodstatné věci – ty však mohou mít naprosto zásadní vliv na konečnou spokojenost klientů. Řeč je o praní ložního prádla a dalších textilií. Stále více hoteliérů využívá průmyslové prádelny. Šetří díky tomu čas i peníze.

Proč je praní většího množství prádla problematické?

Obyčejná pračka na praní hotelového prádla nestačí kapacitou, a navíc nevydrží dlouhodobou celodenní zátěž. Pořizovací cena té průmyslové však mnohonásobně převyšuje cenu běžné pračky do domácnosti – z ekonomického hlediska je mnohem efektivnější svoz prádla do prádelny.

Špinavé ložní prádlo by ubytovací zařízení měla měnit pravidelně – každý host si zaslouží čistoskvoucí povlečení, jinak se již pravděpodobně nevrátí. Hoteliéři však do průmyslových prádelen sváží i jiné věcí, například ručníky, ubrusy, uniformy apod. Zkrátka a dobře vše, co se při každodenním provozu snadno zašpiní a mělo by okamžitě putovat do pračky.

Průmyslová prádelna s bohatými zkušenostmi

Láká vás představa, že prádlo odvezete do prádelny a o nic víc se nestaráte? Znamenitou volbou je zavedená průmyslová prádelna P a Č – Prádelna a čistírna s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou. Na trhu působí od roku 1991 a nabízí široké spektrum služeb. Kromě samotného praní také mandl, žehlení, opravy i zapůjčení prádla.

Průmyslová prádelna pro penzion využívá nejmodernější techniku a dodržuje přísné hygienické normy (prádla od zákazníků nikdy neperou společně), samozřejmostí je také praní specifických skupin prádla na k nim určené programy. Spolupráce funguje na kontejnerovém systému – dovezete kontejner se špinavými věcmi a odvezete si kontejner s čistým prádlem.

O praní hotelového prádla se dozvíte více na www.pradelna-zdar.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.