Usnadněte si provozování ubytovacího zařízení: Přenechte praní prádla průmyslové prádelně

Usnadněte si provozování ubytovacího zařízení: Přenechte praní prádla průmyslové prádelně

Co obnáší provozování hotelu, penzionu nebo ubytovny? Zájemce o podnikání v oblasti ubytování musí počítat s množstvím povinností, mezi které patří i zdánlivě nepodstatné věci – ty však mohou mít naprosto zásadní vliv na konečnou spokojenost klientů. Řeč je o praní ložního prádla a dalších textilií. Stále více hoteliérů využívá průmyslové prádelny. Šetří díky tomu čas i peníze.

Proč je praní většího množství prádla problematické?

Obyčejná pračka na praní hotelového prádla nestačí kapacitou, a navíc nevydrží dlouhodobou celodenní zátěž. Pořizovací cena té průmyslové však mnohonásobně převyšuje cenu běžné pračky do domácnosti – z ekonomického hlediska je mnohem efektivnější svoz prádla do prádelny. Špinavé ložní prádlo by ubytovací zařízení měla měnit pravidelně – každý host si zaslouží čistoskvoucí povlečení, jinak se již pravděpodobně nevrátí. Hoteliéři však do průmyslových prádelen sváží i jiné věcí, například ručníky, ubrusy, uniformy apod. Zkrátka a dobře vše, co se při každodenním provozu snadno zašpiní a mělo by okamžitě putovat do pračky.

Průmyslová prádelna s bohatými zkušenostmi

Láká vás představa, že prádlo odvezete do prádelny a o nic víc se nestaráte? Znamenitou volbou je zavedená průmyslová prádelna P a Č – Prádelna a čistírna s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou. Na trhu působí od roku 1991 a nabízí široké spektrum služeb. Kromě samotného praní také mandl, žehlení, opravy i zapůjčení prádla. Průmyslová prádelna pro penzion využívá nejmodernější techniku a dodržuje přísné hygienické normy (prádla od zákazníků nikdy neperou společně), samozřejmostí je také praní specifických skupin prádla na k nim určené programy. Spolupráce funguje na kontejnerovém systému – dovezete kontejner se špinavými věcmi a odvezete si kontejner s čistým prádlem. O praní hotelového prádla se dozvíte více na www.pradelna-zdar.cz.

Publikováno: 12. 02. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam