Víme, kde seženete nejodolnější plastové IBC kontejnery na trhu

Víme, kde seženete nejodolnější plastové IBC kontejnery na trhu

Multifunkční plastové IBC kontejnery mají všestranné využití. Bezpečně v nich převezete tekutiny, ale poslouží vám i jako zásobárna dešťové vody na zahradě. IBC kontejnery (z anglického Intermediate Bulk Container) primárně slouží k bezpečnému skladování a přepravě tekutin různého druhu. Tu maximálně usnadňuje především jejich krychlový tvar, pro transportní účely mnohem praktičtější než válcový.

Obal roku

Vaší pozornosti by neměly uniknout především plastové kontejnery z portfolia renomované společnosti Schoeller Allibert, která se více než padesát let specializuje na výrobu recyklovatelných, a tudíž ekologických plastových obalů. Její model Combo Fructus se dokonce může pochlubit prestižním oceněním Obal roku. I z tohoto důvodu by tento v mnoha ohledech špičkový produkt neměl uniknout vaší pozornosti.

Opravdu odolné kontejnery

Čím plastové IBC kontejnery značky Schoeller Allibert vynikají? V první řadě jsou navrženy po maximálně bezpečný převoz tekutin různého charakteru. Jisti si tak můžete být tím, že převoz jejich obsahu proběhne za splnění těch nejvyšších hygienických standardů. To je dáno především kvalitou a odolností plastu, z něhož jsou vyrobeny. Ten je navíc možné poté, co kontejner doslouží, plně recyklovat.

Bohatá nabídka náhradních dílů

Ale to se, věřte, hned tak nestane. Produkty společnosti Schoeller Allibert spolu se svou odolností vynikají i dlouhou životností. A pokud vám vypoví službu některý z náhradních dílů kontejneru, nebude žádný problém si ho objednat.

Skladování vody i ve velmi náročných podmínkách

Na výběr máte hned několik těchto kontejnerů různých rozměrů (Combo Fructus, Combo Life a Combo Excelsior). Nádrže Combo Fructus a Combo Excelsior jsou vhodné pro přepravu všech tekutin včetně pyré, šťáv a koncentrátů.

Hvězda mezi kontejnery

Model Combo Excelsior Hybrid si spolu s oceněním Obal roku 2020 odnesl i prestižní titul ze soutěže WorldStar 2021. Umožňuje totiž skladování vody i v těch nejnáročnějších podmínkách, kde plně nahradí klasickou vodní cisternu. Jako zásobárna pitné vody proto tyto nádrže využívá armáda i různé humanitární organizace.

Skladování tekutin v mrazu? Žádný problém!

Pokud tekutiny skladujete v mrazu či mrazírenských místnostech, neměl by vaší pozornosti uniknout model z řady Combo Life. Tyto kontejnery jsou navíc i stohovatelné, tudíž je můžete bez problémů na sebe vršit. Aniž by byla ohrožena jejich stabilita.

Snadné plnění a maximální zabezpečení

Nenáročná je i údržba IBC nádrží které se snadno umývají běžnými čistícími prostředky. K dispozici vám navíc je spousta praktických doplňků pro snazší plnění a zabezpečení tekutého nákladu. IBC nádrže Schoeller Allibert zkrátka jsou v mnoha ohledech správnou volbou.

Publikováno: 11. 06. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam