Nenechte se ošidit o svůj důchod

Nenechte se ošidit o svůj důchod

Obsah článku:
  1. Kolik vás to bude stát?

Důchod a důchodová reforma patří v současnosti patří k vůbec nejskloňovanějším výrazům. A nutno podotknout, že většina z nás netuší, jestli a případně kolik peněz po nástupu do penze dostaneme. Systém je natolik složitý, že se v něm orientuje jen pár vyvolených a i malý krok vedle v podobě předčasné penze v nesprávnou dobu, může znamenat výrazně nižší výměru důchodu. Nechcete-li se připravit o peníze, na které máte po několika desítkách tvrdě odpracovaných let nárok, obraťte se na profesionální poradce.

Uznávanými finančními poradci jsou také pánové Kohoutek a Bednář, kteří jsou pro vás schopni vypočítat optimální dobu pro odchod do důchodu. Nebudeme si nic nalhávat, orgány státní zprávy jsou na informace velmi skoupé a když už nám něco poradí, ne vždy se můžeme na správnost údajů spolehnout. Hlavní předností Mgr. Kohoutka a Mgr. Bednáře je právě individuální přístup a přesné vyhodnocení situace klienta, na jehož základě mu doporučí, jak se zachovat, jak dlouho se vyplatí s penzí počkat a kdy je naopak správný čas dát pracovnímu procesu nadobro vale.

Vás bude ovšem zajímat, jaké výpočty jsou pánové schopni nabídnout:

  • odchod do předčasného důchodu
  • přesluhování, kombinace důchodu a práce
  • odchod do důchodu na konci nebo na začátku roku
  • odchod do řádného starobního důchodu
  • výpočty invalidních důchodů
  • optimalizace dobrovolného důchodového pojištění

Zadání je běžně zpracováno do dvou týdnů a výsledkem je cca 8 stran textu, jehož podstatou je vysvětlení důchodové problematiky. Ta vám pomůže pochopit samotný výpočet důchodu. Součástí je také osobní doporučení s jednotlivými variantami přesných termínů odchodu do důchodu i s vyčíslením konkrétní částky.

Kolik vás to bude stát?

Rozhodně méně, než o kolik byste mohli přijít nevhodným odchodem do důchodu. Cena všech služeb je jednotná (2 400,-), při čemž platíte až poté, co se seznámíte se závěrečnou správnou, doporučením a analýzou. O lidském přístupu poradců svědčí i fakt, že vychází vstříc i lidem, kteří si nemohou dovolit zaplatit celou částku...Finanční poradenství Kohoutek a Bednář napomůže ke spokojenému důchodu i vám.

Publikováno: 22. 11. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: finanční poradenství | kohoutek a bednář | předčasný důchod | výpočet důchodu