Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Business for Breakfast – obchodní snídaně dá vašemu podnikání více než si myslíte

Hledáte efektivní způsob, jak získat nové klienty a zakázky? V tom případě vsaďte na networking – přirozenou aktivitu, která spočívá ve vzájemném poznávání a vytváření nových obchodních příležitostí, Její podstatou je budování dlouhodobých kontaktů a udržování dobrých vztahů, které vedou k doporučení cílové skupině zákazníků, případně přímému doporučení někoho, kdo o vaše služby či produkty stojí a vyhledává je.

Networking vám pomůže vybudovat žádoucí povědomí o vaší firmě a mezi jeho přednosti patří nízké náklady. Jde o nástroj, díky kterému si mimo posílíte vztahy i se stávající klientelou. Pro vaši firmu má dlouhodobý přínos a nikoliv jen jednorázový zisk. Pro jeho správné fungování je ovšem nezbytné promyslet způsob, kterým se budete o své kontakty starat, potkávat se s nimi, ale také to, co jim na oplátku poskytnete vy.

Networkingovými aktivitami se zabývají organizace, na které narazíte i v České republice. Jednou z nich jsou podnikatelské kluby Business for Breakfast, v rámci kterých si můžete networking vyzkoušet v praxi. Členství v klubu dá vašemu podnikání nový rozměr a dostanete příležitost k setkání s podnikateli ze svého regionu. Jde o velmi účinnou metodu, která je cenově výhodnější než klasická reklama nebo PR.

Problematikou networkingu se zabývá tématický portál www.obchodnisnidane.cz, na kterém najdete spoustu praktických tipů a ukázek networkingu, ale také seznam míst, kde se Obchodní snídaně konají. Jistě budete překvapeni, do jaké míry se networking rozšířil a že se podnikatelé setkávají i ve vašem regionu.

Podnikatelské kluby přináší do prostředí českého byznysu malou revoluci. Většina podnikatelů, kteří se setkání pravidelně účastní, disponuje více než 250 kontakty, které získáte mnohem snadněji než neohlášenou návštěvou nebo neosobním telefonátem. Tak na co ještě čekáte?