Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Nepodceňujte výběr půjčky bez registru a ušetříte

Dostali jste se do nepříjemných finančních problémů a zažádali o bankovní úvěr? Bankovní produkty jsou sice rok od roku dostupnější, ale i přesto na ně nedosáhne úplně každý. Nejde ani tak o bonitu, jako spíše o přítomnost v registru dlužníků. Obávaná databáze může být bariérou, kvůli které si v bankovním sektoru na pár let „neškrtnete“. Drtivá většina bankovních institucí totiž během žádosti o úvěr některé z registrů kontroluje a v případě zjištění, že se žadatel v minulosti provinil nepravidelnými splátkami, úvěr neposkytne. Podobně však jedná i spousta nebankovních subjektů a otázkou tedy je, kde si lze v takové situaci půjčit.

Půjčky pro hříšníky

Do registru dlužníků se lze dostat vlastní vinou, ale často i nešťastnou shodou náhod. Stačí špatně vyplněný variabilní symbol a na několik let se vám dveře k výhodným úvěrům nadobro zavřou. Naštěstí ne všechny. Některé nebankovní společnosti totiž nabízí půjčky bez registru, jejichž podstatou je poskytování finančních prostředků i klientům, kteří jsou vedeni v registru. Nebankovní věřitelé, které v portfoliu produktů takovou půjčku mají, do databáze dlužníků nenahlíží, nebo na ni nebere zřetel. O půjčku tak může zažádat i někdo, kdo by si z banky neodnesl ani korunu.

Daň za dostupnost nemusí být pravidlem

Pro věřitele je transakce s klientem v registru poměrně riziková a proto se snaží rizika zmírnit většími nároky na bonitu, případně vyšším úrokem, ručením či kratším splátkovým kalendářem. Budete-li však hledat pozorně a srovnáte-li více alternativ, určitě se vám podaří najít půjčky bez registru, které vás příjemně překvapí jasnými podmínkami a přijatelnou úrokovou sazbou. Dejte si proto na čas a s výběrem půjčky nikterak nepospíchejte. Vyplatí se vám to.