Nejlepší GPS navigace do auta? S Waze se určitě neztratíte!

Nejlepší GPS navigace do auta? S Waze se určitě neztratíte!

Pamatujete si na dobu, kdy řidiči museli používat orientační smysl a jediným pomocníkem byla klasická papírová mapa? Tak ty už jsou naštěstí dávno pryč. A proč naštěstí? Protože díky moderním technologiím můžeme naplánovat cestu dle aktuální dopravní situace. S GPS navigací dorazíme do cíle mnohem rychleji a bezpečněji. Otázkou je, po které sáhnout – nabídka je velmi bohatá a každá aplikace má specifické vlastnosti a přednosti. My jsme se zaměřili na navigaci do auta Waze, která se těší velmi dobrému hodnocení a mnozí uživatelé ji pokládají za nejlepší. V čem je tak dobrá?

Aktuální informace za každé situace

Největší výhodou Waze je to, že aktuální situaci na cestách reportují uživatelé. Oproti konkurenci tak servíruje opravdu čerstvé informace. Téměř okamžitě se dozvíte o nehodách, kolonách či jiných komplikacích. GPS vám vždy obratem vypočítá nejkratší alternativní trasu. Algoritmus je propracovaný a vždy řidiče navede správně. K dalším oblíbeným funkcím patří například navigace k levným čerpacím stanicím. Až vám začne v nádrži docházet palivo, jistě oceníte, když vám aplikace prozradí, kde v blízkém načerpáte pohonné hmoty nejlevněji. Podobných vychytávek nabízí Waze mnohem více. Přečíst si o nich můžete v recenzi na Hardyn.cz.

Zdarma pro Android i iOS

Že je navigace do auta Waze velmi populární, potvrzuje 7 milionů uživatelů, kteří si aplikaci stáhli do zařízení s Androidem. Na své si však přijdou i „jablíčkáři“, GPS appka je k mání také pro iOS. Pro oba typy systémů je zdarma. Vlastníkem je společnost Google – ta ji v roce 2013 koupila za miliardu amerických dolarů. Co dodat závěrem? Přečtěte si zmíněnou recenzi a rozhodně GPS aplikaci Waze vyzkoušejte. Oceníte ji při každodenním popojíždění po městě i při delším cestování. V případě jakýchkoliv nejasností vám pomůže oficiální česká podpora.

Publikováno: 07. 09. 2017

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: gps do auta zdarma | nejlepší gps navigace | waze recenze